Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Perfect World Mobile YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

İNDİRİMFIRSATI
15 Yıldır Oyuncunun Kalbi Burada Atıyor! Sizin İçin Başlatılan İndirimin Bitmesine Kalan Süre :
Perfect World Mobile AÇIKLAMA

Oyun Hakkında Açıklama

Oyun Resimleri

  • Perfect World Mobile Oyun Resimleri

Nasıl Kullanılır ?

Nasıl yükleme yapılır?

https://www.playperfectworld.com/ adresi üzerinden devam ediniz. 

Sunucu, Kullanıcı ve Karakter ID'nizi giriniz.

Razer gold seçeneği ile devam ediniz. 

Yükleme yapacağınız Ingots miktarını seçiniz.

Yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi tamamlayınız. Keyifli oyunlar dileriz. 


ID Bilginizi öğrenmek için ;

- Sol üst köşede yer alan ikona tıklayın ve Kullanıcı ID'nizi öğrenin


Karakter ID
- Karakterinize tıklayın ve "Other" seçeneğinden Karakter ID'nizi görün.

Oyun Özellikleri

-14-YO Klasik IP'nin yenilenmesi14 yıllık bir klasiğin mirasını alan Perfect World Mobile, size en özgün PW deneyimini sunmak için klasik ayarları ve sınıf seçeneklerini geri getirerek orijinalin çizgisine sadık kalıyor. İnsan, Kanatlı Elf ve Evcilleştirilmemiş sınıflar ile, Mükemmel Kıta'ya geri dönün!

- Nihai Xianxia rolünüzü Gerçekleştirin Oryantal esintili sanat tarzı ve Ruh temelli bir beceri geliştirme sistemi ile karakterinizi güçlendirin. Kendinizi Yin ve Yang'ın dengesine bırakın ve beş elementin akışı ile meditasyon yapın. Bu Mükemmel Dünyada bir macera atılın ve nihai Xianxia rolünüzü gerçekleştirin!

-Next-gen Grafik ve Kesintisiz Dünya Gerçekçi ışık ve gölge efektlerini içeren film düzeyinde grafik kalitesi, en sürükleyici mevsim ve hava durumu deneyimini sizlere sunuyor. Üç büyük şehrin en iyi ve en muhteşem olduğu devasa bir panoramik dünyaya hoşgeldiniz!

 

Nasıl Satın Alırım ?


Üyelikli Veya Üyelik'siz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Üyelikli Alışveriş Nasıl Yapılır ?

 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
  Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' botunu'na tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Üyeliksiz Alışveriş Nasıl Yapılır ?

1. Satın almak istediğiniz ürünün adetini girerek ''Satın al'' butonuna tıklayınız. Ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘’üyeliksiz satın al & sipariş tamamla’’ botun'una tıklayınız.2.Yönlendirilen sayfada ''üyeliksiz alışveriş'' buton'una tıklayarak mail adresinizi yazıp işlemlere devam ediniz.
Not: Üyelik oluşturup alışveriş yaparak kampanyalardan ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Üyelikli sistem daha sağlıklı olacaktır.3.Siparişin sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız ve ödeme adımına geçiniz.4.Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçerek ''ödeme yap veya bildir'' butonuna tıklayınız.
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.5. Ödemeniz kontrol sonrası onaylanıp siparişiniz teslim edilecektir. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Açıklama × Bu ürün ile ilgili her hangi bir açıklama girilmedi , sormak istediğiniz bir soru var ise yorum formundan belirtebilirsiniz...