Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Playstation PSN Cards

Playstation Network Card online oyunları oynamanızı sağlayan ve Playstation mağazasında alışveriş yapabilmeniz için kullanılan dijital para birimidir. Playstation Network PS3 ve sonraki ürünlerinde çalışmaktadır.  Playstation ürününün sahibi de olan Sony Computer Entertainment’dır. PSN Card ile arkadaşlarınızla en eğlenceli zamanları geçirebilme imkanı sunan bu dijital para birimi ile hangi bölgedeyseniz o bölgenin Playstation hesabını açarak kullanmanız lazımdır. 

Playstation PSN Card Nasıl Alınır  ?

Alışveriş yapabilmeniz için öncelikle bir Playstation cihaza sahip olmanız gerekmekte. Daha sonra internet üzerinden Playstation Network ağına bağlanarak bir üyelik açmanız gerekiyor. Bu aşamada en çok tercih edilen lokasyon seçimleri US ve UK oluyor. US hesaplar Amerika mağazalarını, UK hesaplar ise Birleşik Krallık yani İngiltere mağazalarını temsil ediyor. Hesap oluşturma işlemini aştıktan sonra alışverişinize başlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan en uygun fiyat garantisi ile ürünlere üyelikli veya üyeliksiz alışveriş gerçekleştirebilir ve kodlarınıza bir an önce sahip olabilirsiniz. 

Playstation PSN Card Fiyatları

kabasakalonline.com giriş yaptığınızda bütün kategorilerimizde en uygun fiyat garantisi ile Playstation PSN Card fiyatlarını görüntüleyerek Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Havale ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak en indirimli fiyat garantisi ile PSN Card sahibi olabilirsiniz.