Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

PUBG Mobile UC YORUMLARI GÖSTER (5178) YORUM YAP

İNDİRİMFIRSATI
14 Yıldır Oyuncunun Kalbi Burada Atıyor ! Sizin İçin Başlatılan İndirimin Bitmesine Kalan Süre :

Oyun Hakkında Açıklama

PUBG Mobile UC

Önceden bilgisayar dünyasını yerle bir eden oyun olan PUBG, mobil platforma geçtiğinde de mobil oyunlar arasında büyük bir yer edinmiştir. Yüz kişinin bir adaya atlayarak hayatta kalma çabası ile büyük eğlence edinen oyuncular zamanını geçirmek için bu oyunu tercih etmektedir. Kısa sürede yüksek indirme sayısına ulaşan PUBG Mobile oyunu hem Android platformlarda hem de IOS platformlarda büyük bir yer edinmiştir. Oyun içerisinde kullanılan para birimine UC (Unknown Cash) denir. Bu unknown cash oyun içerisinde satıldığı gibi farklı web sitelerde de satılmaktadır. Pubg Mobile UC satın alarak oyun içerisinde daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. UC (Unknown Cash) satılan web siteleri sizlere farklı fiyatlandırmalar yapmaktadır. Kabasakal Online'da sizlere Pubg Mobile UC satışı gerçekleştirmekteyiz. İçerik olarak sizlere birçok paket sunmuş olup bu paketleri satın alarak oyun içerisinde aktifleştirebilirsiniz. Oyun içerisinden de satın alabileceğiniz gibi bir başkasına hediye etmek istediğiniz UC için web sitelerinden satın alabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınıza sürpriz yapabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Ya da çekiliş yapan bir Instagram sayfası iseniz veyahut bir yayıncıysanız bu tarz sitelerden UC satın alarak takipçilerinize gönderebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Ne İçin Kullanılır?

Pubg Mobile oyununda kullanılan para birimi olan Unknown Cash ile oyun içerisinde birçok ürünü satın alabilirsiniz. Oyuna gelen yeni sandıkları açabilir, çok daha şık tasarıma sahip olan ürünler ile oyununuzu şenlendirebilirsiniz. Bir yerden sonra tekdüze bir hale gelen PUBG Mobile oyununda oyuncular oyun içerisindeki çeşitli kıyafetler ile daha güzel vakitler geçirebilirler.

 • Nadir Kıyafetler
 • Güzel görünüme sahip silah skinleri
 • Oyun içerisindeki dans hareketleri
 • Uçak skinleri
 • Araba skinleri

Ve daha birçok içeriğe Pubg Mobile UC satın alarak ulaşabilirsiniz. Bu Pubg Mobile UC satışı ile oyun üreticileri hem daha fazla gelir elde etmek istemiş hem de oyuncularda oluşabilecek tekdüzeliği kırmak istemişlerdir. Tüm bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek Pubg Mobile Uc satış hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizlere sadece UC satışı değil Royale Pass ve Elite Pass satışı da yapmaktayız. Kredi kart ile ya da farklı ödeme yöntemleri ile tüm Pubg Mobile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Fiyatları

Pubg Mobile UC satışı yapan birçok web sitesi bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde de bu Pubg mobile uc satın alabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisinde sizlere fiyat olarak belli başlı ücretlendirme yapsa da herhangi bir zaman içerisinde bu fiyatları düzenleyebilir.

63 Pubg Mobile UC 8,30 TL
126 Pubg Mobile UC 18,90 TL
340 Pubg Mobile UC 44,90 TL
690 Pubg Mobile UC 83,75 TL
1380 Pubg Mobile UC185,00 TL
1875 Pubg Mobile UC207,00 TL
8400 Pubg Mobile UC 827,50 TL
12400 Pubg Mobile UC 1.369,00 TL

Pubg UC fiyatları bu şekilde belirlenmiştir. Bu fiyatlar Eylül 2021 tarihinde geçerli olan fiyatlardır. Bu fiyatlar dışında Pubg mobile UC satışı yapan web sitelerde zaman zaman daha ucuza bulabilirsiniz. Oyun içerisindeki UC fiyatları güncellendikçe web sitelerindeki fiyatlarda da değişiklik olacaktır. Ancak satın alacağınız UC sitesine dikkat etmelisiniz. Güvenilir bir web siteden satın almıyorsanız paranızı dolandırıcılara kaptırabilirsiniz. Bu nedenle güvenli ve daha önce piyasada adını duyurmuş web siteleri ile çalışmanız gerekir. Kabasakal Online web sitemiz ile çalışarak bu tarz problemlerden uzak durabilirsiniz. Sitemizde satışı yapılan tüm Pubg Mobile hizmetlerinde hiçbir güven problemi olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde sadece pubg mobile hizmetleri değil daha farklı hizmetler de bulunmaktadır. Aklınıza gelen tüm oyun içeriklerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, oyun içerisindeki ücretli paketleri daha uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Satın Alma

Cep telefonlarındaki uygulamalarında ön plana çıkan oyunlardan bir tanesi olan Pubg Mobile oyununda bulunan para birimine Pubg Mobile UC denir. Bu para birimi sayesinde oyun içerisindeki Kozmetik eşyalara erişebilirsiniz. Oyun sizlere bu para birimi karşısında çeşitli sandıklar açtırabilir ya da istediğiniz kıyafeti silah skini oyun içi Kozmetik eşyalarını satın alabilirsiniz. Bu para birimini ancak gerçek paranız ile satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz gibi ek olarak farklı web sitelerinden de satın alabilirsiniz. Web sitelerinden satın alarak Hem daha uygun olabilir hem de farklı insanlara hediye edebilirsiniz. Ancak hiçbir web sitesi oyun içerisindeki satın alım menüsü kadar güvenilir olmayacaktır.

Pubg Mobile UC satın almak için neden arayan kişiler genelde bu oyunu çok sık oynayan kişilerdir. Oyun içerisinde iyice vakit geçiren oyuncular artık oyun içerisinde farklılık görmek isterler. Bu sebepten dolayı çeşitli Kozmetik eşyaları satın alırlar. Bu Kozmetik eşyaları hem oyun içerisinde farklı oyunculara karşı üstünlük göstergesidir hem de kişi oyun içerisinde iken daha istekli oynamasına vesile olur.

Pubg Mobile üreticileri bu yöntem ile hem daha fazla gelir elde edecek hem de oyuncularının kendisinden uzaklaşmasını engelleyecektir. Sizler de tüm bu olanlardan yararlanmak istiyorsanız Pubg Mobile UC satın alabilirsiniz.

Pubg Mobil UC Satışı Yapan Siteler

Pubg Mobile UC satışı yapan siteler sizlere daha uygun fiyatlı olarak satış yapabilirler. Ayrıca bu UC’leri istediğiniz kişilere hediye edebilme imkanı sunar. Ayrıca web sitemizde de size bu tarz Pubg Mobile UC satışı yapmaktayız. Web sitemizdeki Pubg Mobile hizmetleri kısmından ulaşabilirsiniz.

Üstelik farklı fiyatlarda farklı miktardaki Pubg Mobile UC satışları vardır. Oyun içerisinde almak istediğiniz eşyanın fiyatına göre sarın alacağınız bu UC miktarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kendinizi bütçe olarak çok zora da sokmamanızı tavsiye ederiz. Piyasada bulunan farklı firmalarda size çok daha uygun fiyatlı Pubg Mobile UC satışı yapacaklardır. Bu sitelerin güvenilirliğini bilmeden satın almanızı tavsiye etmeyiz. Durduk yere paranızdan olabilirsiniz. Bu yüzden ya oyun içerisinde satın almalı ya da daha önceden piyasada bulunan güvenilir web sitelerini tercih etmelisiniz.

UC Satın Almanın Avantajları 

Oyun içerisindeki eşyalara erişebilmek için satın alınan bu Pubg Mobile UC birçok avantaj barındırmaktadır.

 • Diğer oyunculardan farkınızı ortaya koyarsınız.
 • İnternet sitelerinden satın alarak daha uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz.
 • Oyun oynarken farklı kostümler ile oynamanın size daha fazla zevk verecektir
 • Sadece kıyafet olarak değil teçhizat kostümleri de alabilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde Satın almak istiyorsanız ya oyun içerisindeki mağazadan satın almalı ya da web sitesi üzerinden güvenilir siteler aracılığıyla satın almalısınız. Kabasakal online web sitemiz ile sizlere bu alanda büyük hizmetler vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve bundan sonra da hep olmaya devam edecektir. Her zaman güvenilir bir firma olarak tercih edilmişizdir. Üstelik yayıncı birisiniz çekilişleri sitemize alacağınız Pubg Mobile UC hizmetleri ile temin edebilirsiniz. Sadece yayıncı olmanıza gerek yoktur Ayrıca içerik üretici iseniz de bu hizmetler işinizi görecektir. Ya da doğum gününe bir arkadaşınıza sürpriz yapmak isterken web sitemiz aracılığıyla ona böyle bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kabasakal Online sizlere sadece Pubg Mobile UC kodları değil daha farklı içeriklere sahip olan çeşitli Premium paketler de satmaktayız. Sizler de bütçenize uygun olacak şekilde web sitemize gelip indirimli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kabasakal online olarak her zaman müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Oyun içerisinde kullanılan bu para biriminin birçok avantajı bulunmaktadır. Gelin bu avantajları sizlerle beraber sıralayalım.

 • Oyun içerisinde değerli içeriklere sahip olan sandıkları açabilirsiniz. Bu sayede güncel olarak gelen en yeni kostümlere sizler hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.
 • Sadece kostüm değil oyun içerisindeki diğer mekanik nerede skinler satın alabilirsiniz. Silah skinleri, araba skinleri ya da uçak skinleri buna dahildir.
 • Oyun içerisinde bulunan diğer mekanikleri de bu pubg Mobile UC ile satın alabilirsiniz.
 • Nadir kostümler ile diğer oyunculara onlardan üstün olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Bunlar sadece yüzey olarak gösterilen avantajlar olsa da daha birçok avantajı bulunmaktadır.

Web sitemizde sizlere sadece Pubg Mobile UC satışı değil daha farklı hizmetlerde vermekteyiz. Pubg Mobile adına birçok içeriğe web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu imkanlar sayesinde oynadığınız oyunu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Nasıl Satın Alınır? 

Bir zamanlar bilgisayar dünyasının devlerinden olan Pubg oyunu artık mobil cihazlara da geldiğinde Pubg Mobile olarak adını tüm insanlara duyurdu. Pubg Mobile kısa süre içerisinde Android ve iOS platformlarında en çok indirilen oyun oldu. Yüksek indirime sayıları ile birçok rekor kırıp ödüller kazandı. Oyun içeriği olarak birden fazla moda sahip olup oyuncuları üzerine çekmeyi başarmıştır. Hatta günümüzde bilgisayar sürümünden bile daha çok oynanmaktadır. Küçük insanlar cep telefonunu her zaman yanlarında taşıdıkları için bilgisayar kadar zor erişilebilir cihazlar değillerdir. Cep telefonlarının erişilebilir olması büyük bir avantajdır.

Pubg Mobile oyunu 100 tane oyuncunun aynı anda bir adaya atlayarak silahlı bir şekilde çatıştığı hayatta kalma oyunudur. Bu oyun büyük aksiyonlar içerip oyunculara büyük keyifler vermektedir Ancak bu oyun bir yerden sonra sürekli aynı içeriğe sahip olduğundan oyuncuları iyiden iyiye sıkabilir. Bu nedenden dolayı oyun üreticileri getirdikleri bir yöntem ile oyuncuları bu sıkıntıdan kurtarmayı hedeflemişlerdir. Onun içerisine gelen sandıklar ve kıyafetler ile oyuncular zaman içerisinde yeni kıyafetler ve silah skinleri sayesinde oyundan kısa sürede bıkmamışlardır. Bu yöntem sayesinde hem gelir elde etmişler hem de oyuncuları kaybetmekten kurtulmuşlardır. Gelen bu yöntem Pubg Mobile Unknown Cash ile sağlanmıştır. Oyun içerisinde satılan bu para birimi ile kullanıcılar sandıklar açabilmiş ve yeni kıyafetler sahibi olmuşlardır. Pubg Mobile UC satın alarak sizler de bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sizlere en güvenilir Pubg Mobile UC satışını yapmaktayız. İçerik olarak farklı fiyattaki paketler ile sizler de oyundaki ihtiyacınıza uygun paketi satın alabilirsiniz.

1 - Alacağınız ürünü öncelikle sepetinize ekleyiniz. (Sepete eklerken id numaranızı yazınız.)

2 - Sepetten devam edip 'siparişi tamamla'  seçeneğine tıklayınız.

3 - Sizi ödeme adımına yönlendirecektir, ödeme yöntemini seçip ödemeyi sağladığınızda siparişiniz işleme alınacaktır. Ödemelerinizi taksitli olarak da yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemelerden komisyon alınmaz. Tüm işlemleriniz 3D Secure tarafından korunmaktadır.

4 - Dilerseniz üyelik oluşturarak, dilerseniz üyeliksiz sipariş verebilirsiniz.

5 - Ödeme işlemini tamamladıktan sonra yazmış olduğunuz İD numarasına 2-15 dk içinde Pubg Mobile UC yüklemesi yapılacaktır.

UC Satın Alma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Pubg Mobile UC satın alırken en güvenilir satın alma yeri oyunun kendi içerisidir. Oyunun içerisindeyken sağ üst kısmında Pubg Mobile UC logosuna tıklayarak satın alabilirsiniz. Ayrıca daha uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirler. Ancak bu esnada güvenilir Siteler ile çalışmaları gerekir. Çünkü birçok iste oyuncuların parasına göz dikerek onları dolandırmak ister. Bir suç olan bu yöntem ile zarar görmek istemiyorsanız daha önceden güvenilir bir şekilde insanlara hizmet eden firmaları kullanabilirsiniz. Ya da bizim web sitemizi kullanarak Pubg mobil oyununuzu çok daha keyifli bir hale getirecek olan Pubg Mobile UC satın alabilirsiniz. Ucuz Pubg Mobile UC satın almak için internet sitelerini kıyaslamanız gerekir. Bu kıyası yaparken biraz önce bahsettiğimiz olan güvenilirliği de unutmamanız gerekir. Aşırı ucuz olan şüpheli gelen web sitelerinden uzak durmalısınız. Çünkü ucuz etin yahnisi yenmez. Sizi kolay bir şekilde dolandırabilirler.
Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez, geri alınamaz.

Oyun Resimleri

 • PUBG Mobile UC Oyun Resimleri

Nasıl Kullanılır ?


Sipariş Sonrası ID Numaranıza 2-15 Dakika İçinde Otomatik Yükleme Yapılacaktır.

Nasıl Satın Alırım ?


Üyelikli Veya Üyelik'siz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Üyelikli Alışveriş Nasıl Yapılır ?

 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
  Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' botunu'na tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Üyeliksiz Alışveriş Nasıl Yapılır ?

1. Satın almak istediğiniz ürünün adetini girerek ''Satın al'' butonuna tıklayınız. Ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘’üyeliksiz satın al & sipariş tamamla’’ botun'una tıklayınız.2.Yönlendirilen sayfada ''üyeliksiz alışveriş'' buton'una tıklayarak mail adresinizi yazıp işlemlere devam ediniz.
Not: Üyelik oluşturup alışveriş yaparak kampanyalardan ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Üyelikli sistem daha sağlıklı olacaktır.3.Siparişin sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız ve ödeme adımına geçiniz.4.Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçerek ''ödeme yap veya bildir'' butonuna tıklayınız.
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.5. Ödemeniz kontrol sonrası onaylanıp siparişiniz teslim edilecektir. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.


KATEGORİ İLANLARI


Ortalama Puan
5.0
Mükemmel (5189)
%100
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Yorum Yap

20.10.2020 16:00
Pubg mobile bir ara resmi satıcı olmayan yerden alırsan hesabın ban yer diye bir muhabbet vardı sordum soruşturdum resmi mi diye ürünler , satış yaptıkları tüm ürünler resmi kanallar ile sağlanıyor. Ben 7 aydır bu siteden alışveriş yapıyorum şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım bu saatten sonra da yaşayacağımı düşünmüyorum. Güvenebileceğim nadir online sitelerden biridir kabasakal. Her zaman tercih ediyor ve tavsiye ediyorum. Gereksiz yere fazla para ödemeyin!
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (74) Yanıtla
Yanıtlar (1)
19.10.2020 18:11
PUBG Mobile UC aldım sürekli ban yersiniz diyor oyun içinde ama Kabasakal Online 'de resmi bir şekilde yüklüyor. Hem daha uygun hem daha hızlı uğrama derdi yok, ban yeme derdi yok 35 bin tl yatırdım hesabıma ne bir problem yaşadım ne bir sıkıntı tavsiye ederim alışveriş yapmanız için.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (81) Yanıtla
Yanıtlar (3)
 • DOGAN Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (3) Yanıtla
  11.11.2021 23:49
  He he
 • FATİH Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (26) Yanıtla
  19.01.2021 21:00
  35 bin mi ben 600 uc yuklemek için 40 takla atıyorum keşle benimde olsa :)
 • ÖZKAN Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (53) Yanıtla
  18.12.2020 02:47
  5356529971 İd bu Royal pass falan açıkda bı piyango oyunda son iki tane kaldı bi bin uc atarsan sevinirim ablam yaş 17
19.10.2020 01:41
muhteşemdi UC anında hesabıma yattı güvenilir ve mükemmel
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (52) Yanıtla
18.10.2020 19:48
Mağzada uc ye zam geldi bu yüzden artık full buradayım stok sorunu hiç yaşamadık
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (22) Yanıtla
05.10.2020 15:03
Atm ye gitmeden eft havale yoluyla daha kolay işlem sunulduğu gibi çok güvenilir. İlk kez bu siteden alış veriş yapıyorum ödeme bildiriminde 15 dakika içinde ödeme kontrolu yapılıp bakiye yüklenir yaziyor ama 2 dakika sürmeden hesaba bakiye yüklendi çok hızlı ve güvenilir bir site güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Teşekkürler kabasakal :)
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (15) Yanıtla
10.01.2020 22:00
Uc yi buradan yükletip, gelen uc ile royal passı oyun içinden alın arkadaşlar daha karlıııı
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (102) Yanıtla
10.01.2020 16:00
Canlı destek olması güzel ayrıca uc 10 dakika gecikti ama olsun, seviyorum sizii
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (70) Yanıtla
Yanıtlar (1)
09.01.2020 07:52
Bu Kadar Hız Hiçbir Yerde Yok Teşekkürler Kabasakal
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (40) Yanıtla
23.12.2019 15:53
pubg en sevdiğim oyunlardan biridir genelde sizden sosyal medya ürünleri satın alıyorum ama bunada aracılık ettiğinizi gördüm hemen satın aldım yükleme konusunda da hiç sıkıntı yaşamadım teşekkürler
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (47) Yanıtla
08.10.2021 14:27
5 10 dk icinde hesabinize geliyo
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (1) Yanıtla

PUBG Mobile UC

Önceden bilgisayar dünyasını yerle bir eden oyun olan PUBG, mobil platforma geçtiğinde de mobil oyunlar arasında büyük bir yer edinmiştir. Yüz kişinin bir adaya atlayarak hayatta kalma çabası ile büyük eğlence edinen oyuncular zamanını geçirmek için bu oyunu tercih etmektedir. Kısa sürede yüksek indirme sayısına ulaşan PUBG Mobile oyunu hem Android platformlarda hem de IOS platformlarda büyük bir yer edinmiştir. Oyun içerisinde kullanılan para birimine UC (Unknown Cash) denir. Bu unknown cash oyun içerisinde satıldığı gibi farklı web sitelerde de satılmaktadır. Pubg Mobile UC satın alarak oyun içerisinde daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. UC (Unknown Cash) satılan web siteleri sizlere farklı fiyatlandırmalar yapmaktadır. Kabasakal Online'da sizlere Pubg Mobile UC satışı gerçekleştirmekteyiz. İçerik olarak sizlere birçok paket sunmuş olup bu paketleri satın alarak oyun içerisinde aktifleştirebilirsiniz. Oyun içerisinden de satın alabileceğiniz gibi bir başkasına hediye etmek istediğiniz UC için web sitelerinden satın alabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınıza sürpriz yapabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Ya da çekiliş yapan bir Instagram sayfası iseniz veyahut bir yayıncıysanız bu tarz sitelerden UC satın alarak takipçilerinize gönderebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Ne İçin Kullanılır?

Pubg Mobile oyununda kullanılan para birimi olan Unknown Cash ile oyun içerisinde birçok ürünü satın alabilirsiniz. Oyuna gelen yeni sandıkları açabilir, çok daha şık tasarıma sahip olan ürünler ile oyununuzu şenlendirebilirsiniz. Bir yerden sonra tekdüze bir hale gelen PUBG Mobile oyununda oyuncular oyun içerisindeki çeşitli kıyafetler ile daha güzel vakitler geçirebilirler.

 • Nadir Kıyafetler
 • Güzel görünüme sahip silah skinleri
 • Oyun içerisindeki dans hareketleri
 • Uçak skinleri
 • Araba skinleri

Ve daha birçok içeriğe Pubg Mobile UC satın alarak ulaşabilirsiniz. Bu Pubg Mobile UC satışı ile oyun üreticileri hem daha fazla gelir elde etmek istemiş hem de oyuncularda oluşabilecek tekdüzeliği kırmak istemişlerdir. Tüm bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek Pubg Mobile Uc satış hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizlere sadece UC satışı değil Royale Pass ve Elite Pass satışı da yapmaktayız. Kredi kart ile ya da farklı ödeme yöntemleri ile tüm Pubg Mobile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Fiyatları

Pubg Mobile UC satışı yapan birçok web sitesi bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde de bu Pubg mobile uc satın alabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisinde sizlere fiyat olarak belli başlı ücretlendirme yapsa da herhangi bir zaman içerisinde bu fiyatları düzenleyebilir.

63 Pubg Mobile UC 8,30 TL
126 Pubg Mobile UC 18,90 TL
340 Pubg Mobile UC 44,90 TL
690 Pubg Mobile UC 83,75 TL
1380 Pubg Mobile UC185,00 TL
1875 Pubg Mobile UC207,00 TL
8400 Pubg Mobile UC 827,50 TL
12400 Pubg Mobile UC 1.369,00 TL

Pubg UC fiyatları bu şekilde belirlenmiştir. Bu fiyatlar Eylül 2021 tarihinde geçerli olan fiyatlardır. Bu fiyatlar dışında Pubg mobile UC satışı yapan web sitelerde zaman zaman daha ucuza bulabilirsiniz. Oyun içerisindeki UC fiyatları güncellendikçe web sitelerindeki fiyatlarda da değişiklik olacaktır. Ancak satın alacağınız UC sitesine dikkat etmelisiniz. Güvenilir bir web siteden satın almıyorsanız paranızı dolandırıcılara kaptırabilirsiniz. Bu nedenle güvenli ve daha önce piyasada adını duyurmuş web siteleri ile çalışmanız gerekir. Kabasakal Online web sitemiz ile çalışarak bu tarz problemlerden uzak durabilirsiniz. Sitemizde satışı yapılan tüm Pubg Mobile hizmetlerinde hiçbir güven problemi olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde sadece pubg mobile hizmetleri değil daha farklı hizmetler de bulunmaktadır. Aklınıza gelen tüm oyun içeriklerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, oyun içerisindeki ücretli paketleri daha uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Satın Alma

Cep telefonlarındaki uygulamalarında ön plana çıkan oyunlardan bir tanesi olan Pubg Mobile oyununda bulunan para birimine Pubg Mobile UC denir. Bu para birimi sayesinde oyun içerisindeki Kozmetik eşyalara erişebilirsiniz. Oyun sizlere bu para birimi karşısında çeşitli sandıklar açtırabilir ya da istediğiniz kıyafeti silah skini oyun içi Kozmetik eşyalarını satın alabilirsiniz. Bu para birimini ancak gerçek paranız ile satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz gibi ek olarak farklı web sitelerinden de satın alabilirsiniz. Web sitelerinden satın alarak Hem daha uygun olabilir hem de farklı insanlara hediye edebilirsiniz. Ancak hiçbir web sitesi oyun içerisindeki satın alım menüsü kadar güvenilir olmayacaktır.

Pubg Mobile UC satın almak için neden arayan kişiler genelde bu oyunu çok sık oynayan kişilerdir. Oyun içerisinde iyice vakit geçiren oyuncular artık oyun içerisinde farklılık görmek isterler. Bu sebepten dolayı çeşitli Kozmetik eşyaları satın alırlar. Bu Kozmetik eşyaları hem oyun içerisinde farklı oyunculara karşı üstünlük göstergesidir hem de kişi oyun içerisinde iken daha istekli oynamasına vesile olur.

Pubg Mobile üreticileri bu yöntem ile hem daha fazla gelir elde edecek hem de oyuncularının kendisinden uzaklaşmasını engelleyecektir. Sizler de tüm bu olanlardan yararlanmak istiyorsanız Pubg Mobile UC satın alabilirsiniz.

Pubg Mobil UC Satışı Yapan Siteler

Pubg Mobile UC satışı yapan siteler sizlere daha uygun fiyatlı olarak satış yapabilirler. Ayrıca bu UC’leri istediğiniz kişilere hediye edebilme imkanı sunar. Ayrıca web sitemizde de size bu tarz Pubg Mobile UC satışı yapmaktayız. Web sitemizdeki Pubg Mobile hizmetleri kısmından ulaşabilirsiniz.

Üstelik farklı fiyatlarda farklı miktardaki Pubg Mobile UC satışları vardır. Oyun içerisinde almak istediğiniz eşyanın fiyatına göre sarın alacağınız bu UC miktarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kendinizi bütçe olarak çok zora da sokmamanızı tavsiye ederiz. Piyasada bulunan farklı firmalarda size çok daha uygun fiyatlı Pubg Mobile UC satışı yapacaklardır. Bu sitelerin güvenilirliğini bilmeden satın almanızı tavsiye etmeyiz. Durduk yere paranızdan olabilirsiniz. Bu yüzden ya oyun içerisinde satın almalı ya da daha önceden piyasada bulunan güvenilir web sitelerini tercih etmelisiniz.

UC Satın Almanın Avantajları 

Oyun içerisindeki eşyalara erişebilmek için satın alınan bu Pubg Mobile UC birçok avantaj barındırmaktadır.

 • Diğer oyunculardan farkınızı ortaya koyarsınız.
 • İnternet sitelerinden satın alarak daha uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz.
 • Oyun oynarken farklı kostümler ile oynamanın size daha fazla zevk verecektir
 • Sadece kıyafet olarak değil teçhizat kostümleri de alabilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde Satın almak istiyorsanız ya oyun içerisindeki mağazadan satın almalı ya da web sitesi üzerinden güvenilir siteler aracılığıyla satın almalısınız. Kabasakal online web sitemiz ile sizlere bu alanda büyük hizmetler vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve bundan sonra da hep olmaya devam edecektir. Her zaman güvenilir bir firma olarak tercih edilmişizdir. Üstelik yayıncı birisiniz çekilişleri sitemize alacağınız Pubg Mobile UC hizmetleri ile temin edebilirsiniz. Sadece yayıncı olmanıza gerek yoktur Ayrıca içerik üretici iseniz de bu hizmetler işinizi görecektir. Ya da doğum gününe bir arkadaşınıza sürpriz yapmak isterken web sitemiz aracılığıyla ona böyle bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kabasakal Online sizlere sadece Pubg Mobile UC kodları değil daha farklı içeriklere sahip olan çeşitli Premium paketler de satmaktayız. Sizler de bütçenize uygun olacak şekilde web sitemize gelip indirimli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kabasakal online olarak her zaman müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Oyun içerisinde kullanılan bu para biriminin birçok avantajı bulunmaktadır. Gelin bu avantajları sizlerle beraber sıralayalım.

 • Oyun içerisinde değerli içeriklere sahip olan sandıkları açabilirsiniz. Bu sayede güncel olarak gelen en yeni kostümlere sizler hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.
 • Sadece kostüm değil oyun içerisindeki diğer mekanik nerede skinler satın alabilirsiniz. Silah skinleri, araba skinleri ya da uçak skinleri buna dahildir.
 • Oyun içerisinde bulunan diğer mekanikleri de bu pubg Mobile UC ile satın alabilirsiniz.
 • Nadir kostümler ile diğer oyunculara onlardan üstün olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Bunlar sadece yüzey olarak gösterilen avantajlar olsa da daha birçok avantajı bulunmaktadır.

Web sitemizde sizlere sadece Pubg Mobile UC satışı değil daha farklı hizmetlerde vermekteyiz. Pubg Mobile adına birçok içeriğe web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu imkanlar sayesinde oynadığınız oyunu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Nasıl Satın Alınır? 

Bir zamanlar bilgisayar dünyasının devlerinden olan Pubg oyunu artık mobil cihazlara da geldiğinde Pubg Mobile olarak adını tüm insanlara duyurdu. Pubg Mobile kısa süre içerisinde Android ve iOS platformlarında en çok indirilen oyun oldu. Yüksek indirime sayıları ile birçok rekor kırıp ödüller kazandı. Oyun içeriği olarak birden fazla moda sahip olup oyuncuları üzerine çekmeyi başarmıştır. Hatta günümüzde bilgisayar sürümünden bile daha çok oynanmaktadır. Küçük insanlar cep telefonunu her zaman yanlarında taşıdıkları için bilgisayar kadar zor erişilebilir cihazlar değillerdir. Cep telefonlarının erişilebilir olması büyük bir avantajdır.

Pubg Mobile oyunu 100 tane oyuncunun aynı anda bir adaya atlayarak silahlı bir şekilde çatıştığı hayatta kalma oyunudur. Bu oyun büyük aksiyonlar içerip oyunculara büyük keyifler vermektedir Ancak bu oyun bir yerden sonra sürekli aynı içeriğe sahip olduğundan oyuncuları iyiden iyiye sıkabilir. Bu nedenden dolayı oyun üreticileri getirdikleri bir yöntem ile oyuncuları bu sıkıntıdan kurtarmayı hedeflemişlerdir. Onun içerisine gelen sandıklar ve kıyafetler ile oyuncular zaman içerisinde yeni kıyafetler ve silah skinleri sayesinde oyundan kısa sürede bıkmamışlardır. Bu yöntem sayesinde hem gelir elde etmişler hem de oyuncuları kaybetmekten kurtulmuşlardır. Gelen bu yöntem Pubg Mobile Unknown Cash ile sağlanmıştır. Oyun içerisinde satılan bu para birimi ile kullanıcılar sandıklar açabilmiş ve yeni kıyafetler sahibi olmuşlardır. Pubg Mobile UC satın alarak sizler de bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sizlere en güvenilir Pubg Mobile UC satışını yapmaktayız. İçerik olarak farklı fiyattaki paketler ile sizler de oyundaki ihtiyacınıza uygun paketi satın alabilirsiniz.

1 - Alacağınız ürünü öncelikle sepetinize ekleyiniz. (Sepete eklerken id numaranızı yazınız.)

2 - Sepetten devam edip 'siparişi tamamla'  seçeneğine tıklayınız.

3 - Sizi ödeme adımına yönlendirecektir, ödeme yöntemini seçip ödemeyi sağladığınızda siparişiniz işleme alınacaktır. Ödemelerinizi taksitli olarak da yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemelerden komisyon alınmaz. Tüm işlemleriniz 3D Secure tarafından korunmaktadır.

4 - Dilerseniz üyelik oluşturarak, dilerseniz üyeliksiz sipariş verebilirsiniz.

5 - Ödeme işlemini tamamladıktan sonra yazmış olduğunuz İD numarasına 2-15 dk içinde Pubg Mobile UC yüklemesi yapılacaktır.

UC Satın Alma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Pubg Mobile UC satın alırken en güvenilir satın alma yeri oyunun kendi içerisidir. Oyunun içerisindeyken sağ üst kısmında Pubg Mobile UC logosuna tıklayarak satın alabilirsiniz. Ayrıca daha uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirler. Ancak bu esnada güvenilir Siteler ile çalışmaları gerekir. Çünkü birçok iste oyuncuların parasına göz dikerek onları dolandırmak ister. Bir suç olan bu yöntem ile zarar görmek istemiyorsanız daha önceden güvenilir bir şekilde insanlara hizmet eden firmaları kullanabilirsiniz. Ya da bizim web sitemizi kullanarak Pubg mobil oyununuzu çok daha keyifli bir hale getirecek olan Pubg Mobile UC satın alabilirsiniz. Ucuz Pubg Mobile UC satın almak için internet sitelerini kıyaslamanız gerekir. Bu kıyası yaparken biraz önce bahsettiğimiz olan güvenilirliği de unutmamanız gerekir. Aşırı ucuz olan şüpheli gelen web sitelerinden uzak durmalısınız. Çünkü ucuz etin yahnisi yenmez. Sizi kolay bir şekilde dolandırabilirler.
Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez, geri alınamaz.