Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki kategorilerden bütün SIKÇA SORULAN SORULAR için gerekli bilgilere sahip olarak uygulayabilirsiniz.

 1. 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
 2.   Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.

 3. 2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.


 4. 3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
 5. Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.

 6. 4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
  Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.
 7. 5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
  Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.

 8. 6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' butonuna tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
  Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.

 9. 7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...

1. Satın almak istediğiniz ürünün adetini girerek ''Satın al'' butonuna tıklayınız. Ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘’üyeliksiz satın al & sipariş tamamla’’ botun'una tıklayınız.


2.Yönlendirilen sayfada ''üyeliksiz alışveriş'' butonuna tıklayarak mail adresinizi yazıp işlemlere devam ediniz.
Not: Üyelik oluşturup alışveriş yaparak kampanyalardan ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Üyelikli sistem daha sağlıklı olacaktır.

3.Siparişin sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız ve ödeme adımına geçiniz.

4.Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçerek ''ödeme yap veya bildir'' butonuna tıklayınız.
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.


5. Ödemeniz kontrol sonrası onaylanıp siparişiniz teslim edilecektir. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Üyelikli Sipariş; Profilim>Siparişlerim kısmından Sipariş Detayları bölümüne girerek satın aldığınız Epin kodunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Üyeliksiz Sipariş; Epin kodunuz sipariş oluştururken girdiğiniz mail adresinize iletilmektedir, mailinize gelen sipariş bağlantısına tıklayarak siparişinizin durumunu kontrol edebilir, kodunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Öncelikle sitemize üye olup telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir.

''YENİ İLAN VER'' kısmına tıklayarak eklemek istediğiniz kategoriyi seçiniz.

Seçtiğiniz oyuna göre bilgilendirmeler yazacaktır, dikkate alarak işlem sağlayınız.

Diğer gerekli bilgiler girildikten sonra, ilanınızı daha hızlı satabilmek için ilanınıza ek özellikler ekleyebilirsiniz.
Tüm gerekli bilgileri tamamladıktan sonra ilanınız yetkililerimiz tarafından kontrol edilip yayına sunulacaktır.

İlanınız satıldıktan sonra otomatik onay işlemi yaparsanız %6, canlı destek aracılığı ile işlem yaparsanız %7 komisyon alınacaktır.
Teslimat için resimdeki adımlardan bir tanesini seçip işleme devam etmeniz gerekmektedir.


Öncelikle sitemize üye olup, satın almak istediğiniz ilan tutarı kadar üyeliğinize bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

''Satın Al'' seçeneğine tıklayarak, ilan kategorisine göre sizden istenilen bilgileri doldurarak siparişi verebilirsiniz.


İlanı satın aldıktan sonra, ilan sahibine sms yolu ile mesaj gönderilir ve teslimat işlemleri başlatılır.


İlanı teslim aldıktan sonra bakiyenin satıcıya geçmesi için ekranınıza ''Satışı onaylıyorum'' ve '' Satışı iptal et teslim almadım'' seçeneği çıkacaktır.

Satışı onaylayana kadar sistemde bir işlem sağlayamayacaksınız.

NOT : İLAN SAHİBİNE MESAJ ATILDIĞI ZAMAN AKTİF OLDUĞUNDA SİZE MESAJ ATAR VE CANLI DESTEK BAĞLANMANIZI İSTER BAĞLANDIĞINIZDA CANLI DESTEK ÜZERİNDEN İLAN DEVİR İŞLEMLERİNİZ GERÇEKLEŞİR.


7 GÜN 24 Saat aktif ve tam kadro sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.
Siparişleriniz verildiği gibi işleme alınır ve teslim edilir.

Taksitli ödeme yapabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Bakiye Yükle bölümünden Paytr Kredi Kartı ile ödemeyi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz tutarı yazabilir, taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Ödeme gerçekleştirdiğinizde bankanızın size ödeme yaptığınıza dair kanıt sunduğu DEKONT ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak hangi bankaya kaç TL yatırdığınızı, saat, tarih ve diğer bilgileri girerek ödeme bildiriminizi yapabilirsiniz. Bildirim yaptıktan sonra ödeme yaptığınız tutar kadar SİTE BAKİYENİZE yansıma olacaktır.

Ödeme Bildirimi Nedir?

Ödeme bildirimi, yaptığınız ödemeleri Kabasakal Online bakiyenize yansıttığınız bir sistemdir.

Önemli Bilgilendirme: ATM üzerinden gerçekleştirdiğiniz ödemelerde fişinizi atmayınız.

Yayıncı başvurusu yapmak için sitemiz ana sayfasında bulunan YAYINCILAR kategorisine girip sağ üst köşede bulunan YAYINCI BAŞVURUSU YAP butonuna tıklayınız.

Karşınıza gelen ekrandan Twitch veya Youtube ile giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen Yayıncı Paneli ekranı ile tüm bilgileri doldurup eksiksiz gönderdiğiniz taktirde 3 İŞ GÜNÜ içinde değerlendirilecektir. Olumlu olduğu taktirde tarafınıza geri dönüş tarafımızca sağlanacaktır.

NOT: BULUNAN BÜTÜN KATEGORİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUNUZ TAM İÇERİK GİRİLMEYEN EKSİK BİLGİ GİRİLEN BAŞVURULAR GEÇERSİZ OLACAKTIR.

BU SİSTEM NEDİR, KİMLER İÇİN GEÇERLİDİR ?


Değerli üyelerimiz;
Bu sistemden sizlerde gelir elde edebileceksiniz. Sitemizin referans sistemini kullanarak davet ettiğiniz kullanıcıların yaptığı her alışverişten, listedeki oranlara göre anında bakiye kazanacaksınız.
Sadece referanslarınızın yaptığı alışverişlerden değil, referanslarınızın referanslarının yaptığı alışverişlerden de kazanacaksınız.
Ayrıca davet ettiğiniz aktif referans sayısına göre aylık olarak site bakiyesi de kazanacaksınız.( Referans sistemi detaylı anlatım aşağıda yer almaktadır. )


SPONSORLARIMIZA SAĞLANACAK İMKANLAR NELERDİR ?

-  Yayın yapılan platformdaki ürünlerde Haftada bir gün, yayında çekiliş yapabilmesi için ücretsiz e-pin, kod ve oyun parası desteği sağlanacaktır.

- Yayını yapılan platformdaki ürünlerde, tanıtım yapılabilmesi için ücretsiz e-pin, kod ve oyun parası desteği sağlanacaktır.

- İzleyicilerin daha uygun fiyatlarla ürün satın alabilmesi için adınıza özel indirim kodları sağlanacaktır.
( örn: Pubg Mobile kategorisinde yayın boyunca geçerli, sınırsız kullanım içerikli %5 sepette indirim kodu )

- Tüm ürünlerde en uygun fiyatlar için bayi üyeliği tanımlanacaktır.

Aşağıda istenilen şartlar sağlandıktan sonra başvurunuz kabul edilecektir. Başvuru İçin Tıklayınız.


NASIL SPONSORLUK ALABİLİRİM, ŞARTLAR NELERDİR ?

1. Referans sistemini kullanarak 50 aktif referansa ulaşmış olmak. ( Aktif Referanslarım: son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler. )

2. Yayınlarda bahsi geçen ürünlerin veya oyunların, sitemizden satın alabileceği link uzantılarının paylaşmak.

3. Logomuzun yayınlarda ve videolarda yer alması. ( logoyu indirmek için tıklayınız. )

İstenilen şartlar sağlandıktan sonra başvurunuz kabul edilecektir. Başvuru İçin Tıklayınız.4 YÖNLÜ REFERANS KAZANÇ SİSTEMİ NEDİR ?

Sizler için geliştirdiğimiz bu sistem ile kazancımızı paylaşmayı hedefledik ve kazancınız için bir sınır koymadık, bu sistem ile anlık kazanç sağlayacak, kazancınızı tüm detaylarıyla takip edebileceksiniz.
Sadece referanslarınızın yaptığı alışverişlerden değil, referanslarınızın referanslarının yaptığı alışverişlerden'de kazanacaksınız.
Ayrıca davet ettiğiniz aktif referans sayısına göre aylık olarakta site bakiyesi kazanacaksınız.

Referans sayfası: https://www.kabasakalonline.com/uye-paneli/referances (referans linkleri kullanıcıya özel belirlenmektedir.)

1. KAZANÇ YÖNTEMİ

Referans isminiz ya da mailiniz ile sitemize üye olan kullanıcılardan da kazanç elde edebilirsiniz. 

Referans maili ya da isminiz ile sadece üye olan her bir kullanıcı için '50 kuruş' bakiyenize eklenir. 

Üye olan kullanıcı aynı zamanda alışveriş yaparsa bir '50 kuruş' daha bakiyenize eklenecektir.


2. KAZANÇ YÖNTEMİ

Referans linkinizi arkadaşlarınız ile paylaşıp kayıt olmasını sağlayın, yaptığı tüm alışverişlerden site bakiyesi kazanın !

Referanslarınızın yaptığı alışveriş tutarından kazanacağınız oranlar 

%3%2


%1

Sitede bulunan diğer tüm ürünler ve oyuncu pazarı işlemleri


3. KAZANÇ YÖNTEMİ

Davet ettiğiniz referanslarınızda referans sistemini kullanırsa, kazandığının %10 u kadarda siz kazanın.

(örneğin bir yayıncıyı davet ettiniz, davet ettiğiniz kişiler referans sisteminden kaç tl kazanırsa %10 kadarını siz kazanacaksınız.)

  

  4.KAZANÇ YÖNTEMİ

Aktif referans tablosuna göre, her ayın 1. günü,
"Referans Kazanç Tablosuna" göre
20.00 TL'den 1000.00 TL'ye kadar site bakiyesi kazanın.
Aktif Referanslarım: son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler.Pasif Referanslarım: son 30 gün içerisinde hiçbir alışverişi olmayan kişilerdir.
NOT: Aktif referans sayısına göre her ayın 1. günü ek olarak ödeme yapılacaktır.


Tüm referanslarınız, aktif referanslarınız ve pasif referanslarınızı anlık olarak referans sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Aktif Referanslarım son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler.

Pasif Referanslarım son 30 gün içerisinde hiçbir alışverişi olmayan kişilerdir.


Tüm referans gelirlerinizi, yapılan ödemeleri ve alt referans gelirlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.


Biriken ödemelerinizi çekim talebi oluşturarak siteden alışveriş yapabilir veya banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Biriken ödemelerinizi çekim talebi oluşturarak siteden alışveriş yapabilir veya banka hesabınıza çekebilirsiniz.


Referans detay sayfası : https://www.kabasakalonline.com/uye-paneli/referances ( sadece üyeler görebilir )

Sitemizden satın almış olduğunuz size teslim edilmiş dijital kodlar veya ID'nize yüklenmiş siparişler maalesef iptal edilemez, geri alınamaz.

Metin2 Yang Teslimat Yeri Mavi Bayrak - CH1 - 1. Köy Gardiyanı Yanıdır.  Yang aldığınızda Pazar, Won aldığınızda Ticaret ile teslim edilmektedir. Teslimat süresi 2-10 dakikadır. Bu süre içinde teslimat yerinde hazır durumda bekleyiniz.