Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki kategorilerden bütün SIKÇA SORULAN SORULAR için gerekli bilgilere sahip olarak uygulayabilirsiniz.

 1. 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
 2.   Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.

 3. 2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.


 4. 3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
 5. Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.

 6. 4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
  Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.
 7. 5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
  Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.

 8. 6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' botunu'na tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
  Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.

 9. 7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...

1. Satın almak istediğiniz ürünün adetini girerek ''Satın al'' butonuna tıklayınız. Ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘’üyeliksiz satın al & sipariş tamamla’’ botun'una tıklayınız.


2.Yönlendirilen sayfada ''üyeliksiz alışveriş'' buton'una tıklayarak mail adresinizi yazıp işlemlere devam ediniz.
Not: Üyelik oluşturup alışveriş yaparak kampanyalardan ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Üyelikli sistem daha sağlıklı olacaktır.

3.Siparişin sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız ve ödeme adımına geçiniz.

4.Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçerek ''ödeme yap veya bildir'' butonuna tıklayınız.
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.


5. Ödemeniz kontrol sonrası onaylanıp siparişiniz teslim edilecektir. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Öncelikle sitemize üye olup, satın almak istediğiniz ilan tutarı kadar üyeliğinize bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

''Satın Al'' seçeneğine tıklayarak, ilan kategorisine göre sizden istenilen bilgileri doldurarak siparişi verebilirsiniz.


İlanı satın aldıktan sonra, ilan sahibine sms yolu ile mesaj gönderilir ve teslimat işlemleri başlatılır.


İlanı teslim aldıktan sonra bakiyenin satıcıya geçmesi için ekranınıza ''Satışı onaylıyorum'' ve '' Satışı iptal et teslim almadım'' seçeneği çıkacaktır.

Satışı onaylayana kadar sistemde bir işlem sağlayamayacaksınız.

NOT : İLAN SAHİBİNE MESAJ ATILDIĞI ZAMAN AKTİF OLDUĞUNDA SİZE MESAJ ATAR VE CANLI DESTEK BAĞLANMANIZI İSTER BAĞLANDIĞINIZDA CANLI DESTEK ÜZERİNDEN İLAN DEVİR İŞLEMLERİNİZ GERÇEKLEŞİR.


Öncelikle sitemize üye olup telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir.

''YENİ İLAN VER'' kısmına tıklayarak Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Seçiniz.

Seçtiğiniz oyuna göre bilgilendirmeler yazacaktır, dikkate alarak işlem sağlayınız.

Diğer gerekli bilgiler girildikten sonra, ilanınızı daha hızlı satabilmek için ilanınıza ek özellikler ekleyebilirsiniz.
Tüm gerekli bilgileri tamamladıktan sonra ilanınız yetkililerimiz tarafından kontrol edilip yayına sunulacaktır.

İlanınız satıldıktan sonra otomatik onay işlemi yaparsanız %7, canlı destek aracılığı ile işlem yaparsanız %10 komisyon alınacaktır.
Teslimat için resimdeki adımlardan bir tanesini seçip işleme devam etmeniz gerekmektedir.


Yayıncı başvurusu yapmak için sitemiz anasayfasında bulunan YAYINCILAR kategorisine girip sağ üst köşede bulunan Yayıncı Başvurusu yap butonuna tıklayınız.

Karşınıza gelen ekrandan Twitch veya Youtube ile giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen Yayıncı paneli ekranı ile tüm bilgileri doldurup eksiksiz gönderdiğiniz taktirde 3 İŞ GÜNÜ içinde değerlendirilecektir. Olumlu olduğu taktirde tarafınıza geri dönüş tarafımızca sağlanıcaktır.

NOT : BULUNAN BÜTÜN KATEGORİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUNUZ TAM İÇERİK GİRİLMEYEN EKSİK BİLGİ GİRİLEN BAŞVURULAR GEÇERSİZ OLUCAKTIR.

BU SİSTEM NEDİR, KİMLER İÇİN GEÇERLİDİR ?


Değerli üyelerimiz;
Bu sistemden sizlerde gelir elde edebileceksiniz. Sitemizin referans sistemini kullanarak davet ettiğiniz kullanıcıların yaptığı her alışverişten, listedeki oranlara göre anında bakiye kazanacaksınız.
Sadece referanslarınızın yaptığı alışverişlerden değil, referanslarınızın referanslarının yaptığı alışverişlerden'de kazanacaksınız.
Ayrıca davet ettiğiniz aktif referans sayısına göre aylık olarak site bakiyeside kazanacaksınız.( Referans sistemi detaylı anlatım aşağıda yer almaktadır. )


Değerli yayıncılar;
Diğer platformlarda yapıldığı gibi aylık veya haftalık ücretler vaad edip bir süre sonra anlaşmaların bozulmaması adına, sizler için sizin yönetiminizin altında bir sistem G E L İ Ş T İ R D İ K !
Referans sistemi doğru kullanıldığında orta derece izlenmeli bir yayıncının haftalık kazancı, yapılan istatistiklere göre 2.000 ₺ ile 5.000 ₺ arası olacaktır.


SPONSORLARIMIZA SAĞLANACAK İMKANLAR NELERDİR ?

-  Yayın yapılan platformdaki ürünlerde Haftada bir gün, yayında çekiliş yapabilmesi için ücretsiz e-pin, kod ve oyun parası desteği sağlanacaktır.

- Yayını yapılan platformdaki ürünlerde, tanıtım yapılabilmesi için ücretsiz e-pin, kod ve oyun parası desteği sağlanacaktır.

- İzleyicilerin daha uygun fiyatlarla ürün satın alabilmesi için adınıza özel indirim kodları sağlanacaktır.
( örn: Pubg Mobile kategorisinde yayın boyunca geçerli, sınırsız kullanım içerikli %5 sepette indirim kodu )

- Tüm ürünlerde en uygun fiyatlar için bayi üyeliği tanımlanacaktır.

Aşağıda istenilen şartlar sağlandıktan sonra başvurunuz kabul edilecektir. Başvuru İçin Tıklayınız.


NASIL SPONSORLUK ALABİLİRİM, ŞARTLAR NELERDİR ?

1. referans sistemini kullanarak 50 aktif referansa ulaşmış olmak. ( Aktif Referanslarım: son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler. )

2. Yayınlarda bahsi geçen ürünlerin veya oyunların, sitemizden satın alabileceği link uzantılarının paylaşmak.

3. Logomuzun yayınlarda ve videolarda yer alması. ( logoyu indirmek için tıklayınız. )

İstenilen şartlar sağlandıktan sonra başvurunuz kabul edilecektir. Başvuru İçin Tıklayınız.3 YÖNLÜ REFERANS KAZANÇ SİSTEMİ NEDİR ?

Sizler için geliştirdiğimiz bu sistem ile kazancımızı paylaşmayı hedefledik ve kazancınız için bir sınır koymadık, bu sistem ile anlık kazanç sağlayacak, kazancınızı tüm detaylarıyla takip edebileceksiniz.
Sadece referanslarınızın yaptığı alışverişlerden değil, referanslarınızın referanslarının yaptığı alışverişlerden'de kazanacaksınız.
Ayrıca davet ettiğiniz aktif referans sayısına göre aylık olarak site bakiyeside kazanacaksınız.

 Tüm üyelerimiz ve yayıncılarımız, referans sistemini ek ücret ve aktivasyon gerektirmeden kullanmaya Başlayabilirsiniz.
Referans sayfası : https://www.kabasakalonline.com/uye-paneli/referances ( Üyelik gereklidir. )
3.KAZANÇ YÖNTEMİ
Aktif referans tablosuna göre, her ayın 1. günü,
"Referans Kazanç Tablosuna" göre

20.00 ₺'den 1000.00 ₺'ye kadar site bakiyesi kazanın.

 • Aktif Referanslarım: son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler.
 • Pasif Referanslarım: son 30 gün içerisinde hiçbir alışverişi olmayan kişilerdir.

NOT: Aktif referans sayısına göre her ayın 1. günü ek olarak ödeme yapılacaktır. • Tüm referanslarınız, aktif referanslarınız ve pasif referanslarınızı anlık olarak referans sayfanızdan takip edebilirsiniz.
 • Aktif Referanslarım: son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler.
 • Pasif Referanslarım: son 30 gün içerisinde hiçbir alışverişi olmayan kişilerdir.
Tüm referans gelirlerinizi, yapılan ödemeleri ve alt referans gelirlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.
7 GÜN 24 Saat aktif ve tam kadro sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.
Siparişleriniz verildiği gibi işleme alınır ve teslim edilir.

Ödeme gerçekleştirdiğinizde bankanızın size ödediğinize dair kanıt sunduğu DEKONT ile lütfen ödeme bildirimi yapınız. Kontrol edilip, gerekli işlemler sağlanarak onaylansın. ÖDEME BİLDİRİMİ 'ni buradan yaparak hangi bankaya kaç TL saat, tarih ve diğer bilgiler ile bildirim yaparsanız ödeme yaptığınız TL kadar SİTE BAKİYENİZE yansımaktadır.

Ödeme Bildirimi Nedir?

Ödeme bildirimi; Kabasakalonline 'ye yaptığınız ödemeleri, ödeme bildirimi ile Kabasakalonline bakiyenize yansıttığınız bir sistemdir.

Metin2 yang Teslimat Yeri Mavi bayrak 1.köy CH4 köy gardiyanıdır. Yang aldığınızda Pazar, Won aldığınızda Ticaret ile teslim edilmektedir. Teslimat süresi 2-10 dkkadır. Bu süre içinde teslimat yerinde hazır durumda bekleyin.. Zaten bu süreçler zarfında size teslim edilmiş ve kullanmış bile olabilirsiniz.

Profilim>Siparişlerim kısmından SİPARİŞ DETAYLARI bölümüne girerek satın aldığınız E-Pin 'ini teslim alarak kullanabilirsiniz.

Sitemizden satın almış olduğunuz size teslim edilmiş dijital kodlar veya ID 'nize yüklenmiş siparişler malesef iade, iptal edilemez geri teslim edilemez.

Sitemizde bulunan Paytr Kredi Kartı, Gpay Kredi Kartı ödeme yöntemlerini kullanarak Kredi Kartınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.