Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Euro Truck Simulator 2 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

İNDİRİMFIRSATI
15 Yıldır Oyuncunun Kalbi Burada Atıyor! Sizin İçin Başlatılan İndirimin Bitmesine Kalan Süre :
Euro Truck Simulator 2 AÇIKLAMA Euro Truck Simulator 2 oyununu en indirimli fiyatlar ile sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ile oyunun keyfini çıkarmaya şimdi başla!

Oyun Hakkında Açıklama

Euro Truck Simulator 2 Nedir?

Euro Truck Simulator 2 SCS Software tarafından kullanıcılara servis edilen simülasyon oyunudur. Kullanıcılar oyuna başlarken kendilerine ait bir karakter oluşturur ve bu karakterler ile şirket kurup oyuna başlangıç yaparlar. Euro Truck Simulator 2 içerisinde oyuncuların temel amacı bir bölgeden başka bir bölgeye yük teslimatları gerçekleştirmektir. Hızlı ve sorunsuz teslimat yapan kullanıcılar elde ettikleri teslimat ücretleri ile şirketlerini geliştirip yeni araç ve çalışanlar kazanmaktadırlar.

Oyun içerisinde birçok eklenti paketi yer almaktadır. Steam Euro Truck Simulator 2 üzerinden giriş sağlayan kullanıcılar oyun içerisinde bulunan birçok eklentinin satın alımlarını sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmektedirler.

Sizde şirketinizi geliştirip oyun içerisinde birçok çalışana sahip olmak ve yeni arabalar ile sevkiyatlarınızı gerçekleştirmek için Euro Truck Simulator 2 satın al seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Satın Alma

Euro Truck Simulator 2 içerisinde 7 adet lisanslı kamyon markası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra düzenli olarak gelen güncelleştirmeler ile yeni çekicilerde eklenmektedir. Kullanıcıların şirketlerinin gelişimlerini tamamlayabilmesi için düzenli sevkiyatlar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tüm bu işlemleri sağlayan kullanıcılar şirketlerine yeni araç ve çalışan alımları sağlayabilmektedir. Euro Truck Simulator 2 kullanıcılara gerçekçi sürüş deneyimi sunmasının yanı sıra geniş bir harita yapısı ile de dikkat çekmektedir.

Kabasakal Online ile Euro Truck Simulator 2 indirimli satın alımları sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyun içerisinde kullanıcılara ek özellikler sağlayan DLC paketlerinin alımlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Sizde sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 satın al kategorisi ile oyun içerisinde yer alan DLC paketlerine indirimli bir şekilde sahip olabilir, oyun içerisinde yeni bölgeler keşfedebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 İçerikleri

Gerçekçi sürüş dinamikleri ile kullanıcıların tercih arasında yer alan Euro Truck Simulator 2 kullanıcılara birçok oynanış seçeneği sunmaktadır. Steam üzerinden oynanan Euro Truck Simulator 2 kullanıcıların birbirleri ile oynamasına olanak sağlamaktadır.

Oyuncuların tercih ettikleri ek paket seçeneklerinden biri olan ücretli DLC paketleri Euro Truck Simulator 2 içerisinde de yer almaktadır. Geniş harita yapısı ve büyüleyici grafik seçenekleri ile de kullanıcılara birçok yenilik sunmaktadır. Sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 DLC paketleri listesi şu şekildedir;

 • -Euro Truck Simulator 2 - Going East!
 • -Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
 • -Euro Truck Simulator 2 - Iberia
 • -Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea
 • -Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !
 • -Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea

Sizde oyun içerisinde farklı şehir görünümleri ile yeni bölgeler keşfetmek için Kabasakal Online içerisinde yer alan Euro Truck Simulator 2 satın al tekliflerini değerlendirebilir şirketinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Steam Nasıl Oynanır?

Kullanıcılar Euro Truck Simulator 2 ile satın aldıkları araçları özelleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra kendinize ait bir garaj kurup çalışanlar satın alabilmektesiniz. Bu şekilde daha çok sevkiyat gerçekleştirip şirketinizi büyütüp daha fazla çekici satın alma imkanı sağlayabilirsiniz. Birçok ülkenin yer aldığı Euro Truck Simulator 2 içerisinde kullanıcılar farklı şehirleri keşfedip yeni iş imkanı bulabilmektedir. Sevkiyatlarını başarı ile tamamlayan kullanıcılar için oyun içerisinde birçok özelleştirme seçeneği bulunmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 oyna seçeneklerinde kullanıcıların tercihleri arasında olan DLC paketleri farklı bir oyun deneyimi sunmakla kalmayıp yeni görevler de sağlamaktadır. Keşfettiğiniz her şehir yeni bir görev kilidinin açılmasını sağlamaktadır.

Sizde farklı deneyimler ile başarılı bir şoförlük deneyimi için Euro Truck Simulator 2 satın al işlemlerinizi sitemiz üzerinden sağlayıp eğlencenizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Kullanıcılara gerçek hayat sürüş deneyimi sunan Euro Truck Simulator 2 trafik kuralları gibi uyulması gereken kurallar konusunda da çok hassas bir yapıya sahiptir. Kullanıcıların sevkiyatları sırasında genel kurallara uymaları gerekmektedir. Uyulmadığı takdirde sevkiyat ile elde edilen parada azalmalar yaşanmaktadır.

Kullanıcılar Euro Truck Simulator 2  oyununda ne kadar çok sevkiyat gerçekleştirirse o kadar gelişim imkanı bulunmaktadır. Oyun içerisinde çeşitli ülkeler yer almaktadır. Kullanıcılar dilediği ülkeye sevkiyat gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 DLC paketleri satın alımlarınız ile birçok yeni ülkeye sürüş keyfi yaşama şansınız bulunmaktadır.

Kullanıcıların tüm bu sayılan oyun deneyimlerine sahip olabilmeleri için Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir. Oyunu oynayabilmek için gereken sistem gereksinimleri şu şekildedir;

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Minimum;

 • -İşletim sistemi: Windows 7
 • -İşlemci: Çift Çekirdek 2.4 GHz
 • -RAM: 4 GB
 • -Ekran Kartı: GTS 450 ve Üzeri
 • -VRAM: 1 GB
 • -Depolama: 12 GB

 Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen;

 • -İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
 • -İşlemci: 4 Çekirdek 3.0 GHz
 • -RAM: 6 GB
 • -Ekran Kartı: GTX 760 ve Üzeri
 • -VRAM: 2 GB
 • -Depolama: 12 GB

Sizde gerçekçi sürüş deneyimleri ile şirketinizi geliştirmek ve birbirinden hızlı çekicilere sahip olmak için sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 satın al seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez, geri alınamaz.

Oyun Resimleri

 • Euro Truck Simulator 2 Oyun Resimleri

Nasıl Kullanılır ?

Nasıl Satın Alırım ?


Üyelikli Veya Üyelik'siz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Üyelikli Alışveriş Nasıl Yapılır ?

 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
  Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' botunu'na tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Üyeliksiz Alışveriş Nasıl Yapılır ?

1. Satın almak istediğiniz ürünün adetini girerek ''Satın al'' butonuna tıklayınız. Ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘’üyeliksiz satın al & sipariş tamamla’’ botun'una tıklayınız.2.Yönlendirilen sayfada ''üyeliksiz alışveriş'' buton'una tıklayarak mail adresinizi yazıp işlemlere devam ediniz.
Not: Üyelik oluşturup alışveriş yaparak kampanyalardan ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Üyelikli sistem daha sağlıklı olacaktır.3.Siparişin sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız ve ödeme adımına geçiniz.4.Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçerek ''ödeme yap veya bildir'' butonuna tıklayınız.
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.5. Ödemeniz kontrol sonrası onaylanıp siparişiniz teslim edilecektir. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Euro Truck Simulator 2 Nedir?

Euro Truck Simulator 2 SCS Software tarafından kullanıcılara servis edilen simülasyon oyunudur. Kullanıcılar oyuna başlarken kendilerine ait bir karakter oluşturur ve bu karakterler ile şirket kurup oyuna başlangıç yaparlar. Euro Truck Simulator 2 içerisinde oyuncuların temel amacı bir bölgeden başka bir bölgeye yük teslimatları gerçekleştirmektir. Hızlı ve sorunsuz teslimat yapan kullanıcılar elde ettikleri teslimat ücretleri ile şirketlerini geliştirip yeni araç ve çalışanlar kazanmaktadırlar.

Oyun içerisinde birçok eklenti paketi yer almaktadır. Steam Euro Truck Simulator 2 üzerinden giriş sağlayan kullanıcılar oyun içerisinde bulunan birçok eklentinin satın alımlarını sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmektedirler.

Sizde şirketinizi geliştirip oyun içerisinde birçok çalışana sahip olmak ve yeni arabalar ile sevkiyatlarınızı gerçekleştirmek için Euro Truck Simulator 2 satın al seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Satın Alma

Euro Truck Simulator 2 içerisinde 7 adet lisanslı kamyon markası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra düzenli olarak gelen güncelleştirmeler ile yeni çekicilerde eklenmektedir. Kullanıcıların şirketlerinin gelişimlerini tamamlayabilmesi için düzenli sevkiyatlar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tüm bu işlemleri sağlayan kullanıcılar şirketlerine yeni araç ve çalışan alımları sağlayabilmektedir. Euro Truck Simulator 2 kullanıcılara gerçekçi sürüş deneyimi sunmasının yanı sıra geniş bir harita yapısı ile de dikkat çekmektedir.

Kabasakal Online ile Euro Truck Simulator 2 indirimli satın alımları sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyun içerisinde kullanıcılara ek özellikler sağlayan DLC paketlerinin alımlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Sizde sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 satın al kategorisi ile oyun içerisinde yer alan DLC paketlerine indirimli bir şekilde sahip olabilir, oyun içerisinde yeni bölgeler keşfedebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 İçerikleri

Gerçekçi sürüş dinamikleri ile kullanıcıların tercih arasında yer alan Euro Truck Simulator 2 kullanıcılara birçok oynanış seçeneği sunmaktadır. Steam üzerinden oynanan Euro Truck Simulator 2 kullanıcıların birbirleri ile oynamasına olanak sağlamaktadır.

Oyuncuların tercih ettikleri ek paket seçeneklerinden biri olan ücretli DLC paketleri Euro Truck Simulator 2 içerisinde de yer almaktadır. Geniş harita yapısı ve büyüleyici grafik seçenekleri ile de kullanıcılara birçok yenilik sunmaktadır. Sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 DLC paketleri listesi şu şekildedir;

 • -Euro Truck Simulator 2 - Going East!
 • -Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
 • -Euro Truck Simulator 2 - Iberia
 • -Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea
 • -Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !
 • -Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea

Sizde oyun içerisinde farklı şehir görünümleri ile yeni bölgeler keşfetmek için Kabasakal Online içerisinde yer alan Euro Truck Simulator 2 satın al tekliflerini değerlendirebilir şirketinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Steam Nasıl Oynanır?

Kullanıcılar Euro Truck Simulator 2 ile satın aldıkları araçları özelleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra kendinize ait bir garaj kurup çalışanlar satın alabilmektesiniz. Bu şekilde daha çok sevkiyat gerçekleştirip şirketinizi büyütüp daha fazla çekici satın alma imkanı sağlayabilirsiniz. Birçok ülkenin yer aldığı Euro Truck Simulator 2 içerisinde kullanıcılar farklı şehirleri keşfedip yeni iş imkanı bulabilmektedir. Sevkiyatlarını başarı ile tamamlayan kullanıcılar için oyun içerisinde birçok özelleştirme seçeneği bulunmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 oyna seçeneklerinde kullanıcıların tercihleri arasında olan DLC paketleri farklı bir oyun deneyimi sunmakla kalmayıp yeni görevler de sağlamaktadır. Keşfettiğiniz her şehir yeni bir görev kilidinin açılmasını sağlamaktadır.

Sizde farklı deneyimler ile başarılı bir şoförlük deneyimi için Euro Truck Simulator 2 satın al işlemlerinizi sitemiz üzerinden sağlayıp eğlencenizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Kullanıcılara gerçek hayat sürüş deneyimi sunan Euro Truck Simulator 2 trafik kuralları gibi uyulması gereken kurallar konusunda da çok hassas bir yapıya sahiptir. Kullanıcıların sevkiyatları sırasında genel kurallara uymaları gerekmektedir. Uyulmadığı takdirde sevkiyat ile elde edilen parada azalmalar yaşanmaktadır.

Kullanıcılar Euro Truck Simulator 2  oyununda ne kadar çok sevkiyat gerçekleştirirse o kadar gelişim imkanı bulunmaktadır. Oyun içerisinde çeşitli ülkeler yer almaktadır. Kullanıcılar dilediği ülkeye sevkiyat gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 DLC paketleri satın alımlarınız ile birçok yeni ülkeye sürüş keyfi yaşama şansınız bulunmaktadır.

Kullanıcıların tüm bu sayılan oyun deneyimlerine sahip olabilmeleri için Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir. Oyunu oynayabilmek için gereken sistem gereksinimleri şu şekildedir;

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Minimum;

 • -İşletim sistemi: Windows 7
 • -İşlemci: Çift Çekirdek 2.4 GHz
 • -RAM: 4 GB
 • -Ekran Kartı: GTS 450 ve Üzeri
 • -VRAM: 1 GB
 • -Depolama: 12 GB

 Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen;

 • -İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
 • -İşlemci: 4 Çekirdek 3.0 GHz
 • -RAM: 6 GB
 • -Ekran Kartı: GTX 760 ve Üzeri
 • -VRAM: 2 GB
 • -Depolama: 12 GB

Sizde gerçekçi sürüş deneyimleri ile şirketinizi geliştirmek ve birbirinden hızlı çekicilere sahip olmak için sitemizde yer alan Euro Truck Simulator 2 satın al seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez, geri alınamaz.