Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Moons of Madness YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Moons of Madness Açıklama:

Previews“Moons of Madness is one of the scariest looking games we've ever seen.”Brian Altano, IGN“Moons of Madness by Rock Pocket Games is looking really, really good.”Patrick Lee, Escapist Magazine“What really makes MoM such a great psychological horror experience is the high level of detail in..

Oyun Adı: Moons of Madness
Geliştirici: Rock Pocket Games
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 22 Eki 2019

STEAM FİYATI 19,60
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Previews

“Moons of Madness is one of the scariest looking games we've ever seen.”
Brian Altano, IGN

“Moons of Madness by Rock Pocket Games is looking really, really good.”
Patrick Lee, Escapist Magazine

“What really makes MoM such a great psychological horror experience is the high level of detail in the level design.”
Paul Curtin, MediaStinger


Oyun Açıklaması

 Kızıl gezegenden gelen gizemli bir sinyal kaydedildi. 


Bu mesaj, Orochi bilim insanlarının kafalarını karıştırdı. Araştırmacılar mesajı çözümlediğinde, bunu akıllı bir şeylerin kaydettiğine kanaat getirdi. Orochi yönetimi derhal bu keşfin kamuoyuyla paylaşılamayacak kadar hassas olduğuna karar verip saklama yoluna gitti. Şirket, mesajın gerçek anlamını çözmek için tasarlanmış son teknoloji Mars araştırma üssü Öncü Alfa'yı gizliden gizliye inşa etmeye başladı.


Adın Shane Newehart. Öncü Alfa üssünde görevli bir mühendissin ve erişim yetkilerine bakılırsa bu gizemli sinyalin varlığından bihabersin. Görevin, nakliye gemisi Cyrano gelip görevini devralacak yeni ekibi bırakana kadar ışıkları açık tutmak. Hepsi bu.


Fakat kısa bir süre sonra tuhaf ve olağandışı terslikler olmaya başladığını keşfediyorsun.Hayati sistemler hata veriyor, sera tuhaf bir sise gömülmüş ve ekibinin geri kalanı üssün dışındaki görevlerinden henüz dönmedi.


Her şey bir anda yerle bir oluyor.


Gerçekte olmayan şeyleri görmeye ve duymaya başlıyorsun. Hayaller, halüsinasyonlar... Bunları gerçekten görüyor musun? Tüm bunlar gerçek mi? Yoksa yavaş yavaş deliriyor musun?

Kozmik korkuyu dibine kadar yaşa

Tek kurtuluş umudunun kilometrelerce uzağındayken, gerçek dünyanın doğaüstü öğeler ve kozmik korkuyla perçinlenmiş yalnızlık ve paranoyasını keşfetmeye zorlanacaksın. Gerçeklik algının sınırları zorlanırken, korku dolu görüler ve dehşet verici görüntüler gerçekliği sorgulamana sebep olacak.

Mars'ın karanlık yüzünü keşfet

Oyuncuları inandırıcı bir ortama çekmek için kurmaca olmayan öğeler kullanan bir oyunda, faaliyet halindeki Mars üssünü keşfet. Bilgisayarlar, elektrikli sistemler, rover'lar, güneş panelleri ve daha pek çok şey kullanarak engelleri aş, üssün ötesine geçerek Mars'ın karanlık yüzünü keşfet.