Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Before We Leave YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Before We Leave Açıklama:

Evrenin rahat bir köşesinde geçen, şiddet içermeyen şehir kurma oyunu Before We Leave'de kaybolmuş medeniyeti tekrar keşfedin ve yeni kurduğunuz medeniyeti koruyun. Yerleşim yerlerinizin gelişmesi için kaynaklar yetiştirin, toplayın ve bunları yönetin; altıgen topraklarla ve etrafınızdaki gezege..

Oyun Adı: Before We Leave
Geliştirici: Balancing Monkey Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 13 May 2021

STEAM FİYATI 21,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Evrenin rahat bir köşesinde geçen, şiddet içermeyen şehir kurma oyunu Before We Leave'de kaybolmuş medeniyeti tekrar keşfedin ve yeni kurduğunuz medeniyeti koruyun. Yerleşim yerlerinizin gelişmesi için kaynaklar yetiştirin, toplayın ve bunları yönetin; altıgen topraklarla ve etrafınızdaki gezegenlerle ürün paylaşın. Rahatlayın ve gelişen topluluklarınızın temellerini büyüterek kendi temponuzda mutlu gezegenlerden oluşan bir güneş sistemi yaratın. Ancak her şey yolunda gitmeyebilir; bir zamanlar atalarınızın da karşılaştığı zorluklarla başa çıkmak için zekanızı ve araştırma çözümlerini kullanın.

ÖZELLİKLER

  • Yeryüzüne yeni çıkan İnsanlarınız için yerleşim yerleri İnşa Edin
  • Çevrenizdeki antik teknolojileri keşfedin ve araştırın
  • Atalarınızın yaptığı hataları yapmamak için kaynakları, kirliliği ve mutluluk seviyelerini yönetin
  • Yerleşim yerleriniz arasında deniz ve uzay yoluyla ticaret yapın
  • Her şekilden ve boyuttan adalarda altı eşsiz biyom keşfedin
  • İnsanlarınızı galakside pusuda bekleyen antik yaratıklardan koruyun

HİKAYE

İnsanlarınız nesiller boyu yer altında kaldı. Güneşin tenlerini okşamasını, toprağın ayaklarında bıraktığı hissi, sineklerin burunlarını gıdıklamasını özlediler. Merak içinde yer altından çıkıyorlar ancak patates dışında hiçbir şey yetiştirmeyi bilmiyorlar. Barınacak yer sağlayarak, antik teknolojileri keşfederek ve bu yeniden doğmuş toplumu diğer kıtalara ve gezegenlere yayarak insanların kaybettikleri medeniyeti yeniden inşa edin.
Fakat evren güvenli bir yer değil. Antik, geçmişe ait gardiyanlar ilgi talep ediyor ve yerleşim yerlerinize meydan okuyor; gelişimi önleyen ve yeniden kavuştuğunuz huzuru bozan bu yaratıklara engel olmak sizin elinizde.Kaynakların kontrolü için silah kullanmanıza veya savaşmanıza gerek yok; sadece siz ve fırsatlarla dolu bir güneş sistemi.