Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4 Açıklama:

Dijital Lüks PaketLüks Sürüm şunları içermektedir:- Tam Sürüm Oyun- Charlotte Katakuri Early Unlock bonusu ile beraber 9 karakter içeren Karakter BiletiONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4, PIRATE WARRIORS macerasının geldiği son noktadır!The Pirate Warriors geri döndü ve ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4 ile be..

Oyun Adı: ONE PIECE: PIRATE..
Geliştirici: Koei Tecmo
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 26 Mar 2020

STEAM FİYATI 56,85
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Dijital Lüks PaketLüks Sürüm şunları içermektedir:
- Tam Sürüm Oyun
- Charlotte Katakuri Early Unlock bonusu ile beraber 9 karakter içeren Karakter Bileti

ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4, PIRATE WARRIORS macerasının geldiği son noktadır!

The Pirate Warriors geri döndü ve ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4 ile beraberlerinde daha fazla patlayıcı dolu bir hikaye, daha fazla ortam ve çok daha çılgınca saldırılar getirdiler.

Sevdiğin karakterleri seç ve One Piece animesinin ikonik anlarını yaşarken sayısız düşmanın hakkından gel.


Oyun Açıklaması

PIRATE WARRIORS serisi popüler anime ONE PIECE ile WARRIORS serisinin heyecan dolu aksiyonuyla başarılı bir şekilde birleştirerek tüm dünyada dört milyondan fazla satışa ulaşan fenomen yarattı!


"Sadık dostlarınla maceradan maceraya koşarken düşman sürüleriyle sıkı çarpışmalara girme" konsepti ile animeden fırlamışçasına gerçek, heyecan verici ONE PIECE aksiyonunu tecrübe et!


ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4, PIRATE WARRIORS macerasının ulaştığı son noktadır! "Gerçek bir ONE PIECE savaş meydanı tecrübesini tatma" konsepti temel alınan bu oyunda binalar çarpışmalarda paramparça olacak ve tüm saldırıların ortalığa yaydığı duman ve toz sizi ONE PIECE dünyasının derinliklerine alıp götürecek!


Daha önceki oyunlarda elde edilemeyen taze öğelerle bezenerek PIRATE WARRIORS aksiyonu artık çok daha heyecan dolu bir marka haline geldi!