Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Timelie YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Timelie Açıklama:

BuzzOyun AçıklamasıTimelie'da her saniyenin bir hükmü vardır; bu gizli bulmaca oyununda zamanın gücü senin ellerinde. Soyut ve gerçeküstü dünyaya hapsedilmiş bir kız ve gizemli bir kedi, her köşede karşılarına çıkan isimsiz düşmandan ve bu dünyadan kaçmak zorundalar.Zaman Tüneli yeteneği oyuncul..

Oyun Adı: Timelie
Geliştirici: Urnique Studio
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 20 May 2020

STEAM FİYATI 30,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Buzz
Oyun Açıklaması

Timelie'da her saniyenin bir hükmü vardır; bu gizli bulmaca oyununda zamanın gücü senin ellerinde. Soyut ve gerçeküstü dünyaya hapsedilmiş bir kız ve gizemli bir kedi, her köşede karşılarına çıkan isimsiz düşmandan ve bu dünyadan kaçmak zorundalar.
Zaman Tüneli yeteneği oyunculara, zamanı bir medya oynatıcısını kontrol eder gibi kontrol etme gücünü verir. Zamanı geri sarıp hatalarını düzeltmek için Zaman Tüneli'ni sola sürükle. Geleceğini izlemek ve geçmişini değiştirebileceğin değerli bilgiler edinmek için sağa sürükle.

Kediyle kızı aynı anda kontrol et, birbirlerini tamamlamaları, kaçış tespiti, düşmanların dikkatini dağıtmak ve tutsak kaldıkları dünyadan nihai kaçışa ulaşmaları için hareketlerini ve eylemlerini zamanla. Daha önce hiç olmamış tekli oyuncu iş birliği oyunu deneyimle.

Renkli soyutlamalar ve gerçek dışı görsellerle dolu enerjik bir dünyada kendini kaybet. Tehlike dolu alemleri dolaş... Ve keşfet.