Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Blazing Sails YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Blazing Sails Açıklama:

Öne Çıkan DLChttps://store.steampowered.com/app/1455700/Blazing_Sails__Privateer_Pack/Oyun AçıklamasıTamamen yeni bir Battle Royale deneyimi!Gökyüzünden düşmekten veya kendi duvarlarınızı inşa etmekten bıktınız mı? Blazing Sails, kara ve deniz savaşında düşman mürettebatına karşı dinamik bir çatışma..

Oyun Adı: Blazing Sails
Geliştirici: Get Up Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 5 Kas 2020

STEAM FİYATI 17,50
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Öne Çıkan DLC

https://store.steampowered.com/app/1455700/Blazing_Sails__Privateer_Pack/


Oyun Açıklaması

Tamamen yeni bir Battle Royale deneyimi!


Gökyüzünden düşmekten veya kendi duvarlarınızı inşa etmekten bıktınız mı? Blazing Sails, kara ve deniz savaşında düşman mürettebatına karşı dinamik bir çatışma karışımı sunuyor!


Korku yok!


Korsanlar tehlike karşısında gülerler. Geminiz tamamen batana kadar yeniden doğmaya devam edeceksiniz. - bu nedenle, maçın başından itibaren risk almak ve agresif oynamak size fayda sağlar.


Hırsızlar Arasındaki Onur


Çevredeki adalardan malzemeleri, silahları ve yükseltmeleri yağmalayın, ardından hızla geminize ışınlanın! Hatta yağma depozito sandığına bırakarak, ganimetinizi mürettebatınızla paylaşabilirsiniz!


Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz için


Yağma, mürettebat arasında paylaştırılması gereken işlerden sadece biri - gövdeyi onarmak için tahtayı kim kullanacak? Toplara yeni cephaneyi kim yükleyecek? Ve gemiyi kim gezdirecek ve ölü bölgenin dışında tutacak? Zaferi garantilemek için iletişim kurmanız ve işbirliği yapmanız gerekecek


Çeşitli efsanevi korsan silahlarıyla donanın


Yağmaladığınız silahlara göre oyun tarzınızı değiştirin. Güvenilir keskin nişancınızla gözcü kulesine gidin ya da efsanevi hayat çalan Deniz Kılıcı ile bir düşman gemisine binin! Daha patlayıcı bir şey mi seversiniz? Omuz topu veya balık fırlatıcıyı deneyin. Her biri kendisine göre!


Kazanmanın Farklı Yolları


Kalpten bir pasifist misin? Tek bir ateş etmeden kazanmak mümkün! Bir düşman gemisine gizlice binin ve tıpalarını çıkarın. Siz bunu yaparken birinin kendi geminizi koruduğundan emin olun!


Bir Korsan Yarat


İki gemi veya korsan birbirinin aynısı değildir! Kişiselleştirilebilir parçalar, giysiler ve aksesuarlar - işlemeli ceketler, yaldızlı gövdeler, altın çivili bacaklar - ile ganimetinizi sergileyin - gerçekten süslü,gerçekten hızlı olacaksınız!