Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Siege Survival: Gloria Victis YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Siege Survival: Gloria Victis Açıklama:

EXPLORE THE WORLD OF GLORIA VICTIShttps://store.steampowered.com/app/327070/Gloria_Victis_MMORPGOyun AçıklamasıBU SURLAR DÜŞEMEZSiege Survival: Gloria Victis, vatanınızın işgal edildiği ve şehrinizin şiddetli bir kuşatma altında olduğu Gloria Victis'in orta çağ dünyasında geçmektedir.Küçük bir s..

Oyun Adı: Siege Survival: G..
Geliştirici: Black Eye Games,FishTankStudio
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 18 May 2021

STEAM FİYATI 75,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

EXPLORE THE WORLD OF GLORIA VICTIS

https://store.steampowered.com/app/327070/Gloria_Victis_MMORPG


Oyun Açıklaması

BU SURLAR DÜŞEMEZ


Siege Survival: Gloria Victis, vatanınızın işgal edildiği ve şehrinizin şiddetli bir kuşatma altında olduğu Gloria Victis'in orta çağ dünyasında geçmektedir.


Küçük bir sivil grup, savunma hattının son kalesinde mahsur kalmış durumda ve kaleyi savunmak için canını dişine takan birliklerin son ümidi. İstilacılarla bizzat savaşmıyor olabilirsiniz, ama şehrin kaderi sizin ellerinizde.


Sayıca üstün olan düşman kuvvetlerine karşı koyan son askerlere destek olun ve takviye birlikleri varana kadar boyun eğmeyin. Gündüzleri kampınızı kurun, kaynaklarınızı yönetin, erzak üretin, geceleri ise işgal altındaki şehirde kaynaklar arayın ve mücadelenize katılacak yeni siviller bulun.

KUŞATMADAN SAĞ ÇIKIN

Şehrinizden geriye kalanları savunan birkaç yorgun askerin oklara, silahlara, zırha ve yaralılar için tedaviye şiddetle ihtiyacı var. Savunma hattının son tabyasının birkaç günde bir gerçekleşen çarpışmalardan önce ihtiyaçlarını karşılamanız ve onlara destek olmanız gerekiyor; aksi takdirde düşman er ya da geç kaleye girecek. Sadece bu da değil, aynı zamanda alevli ok dalgaları ve dev kayalarla gerçekleştirilen saldırılara karşı sivilleri ve kampınızı da korumanız gerekiyor.


KAYNAKLARINIZI YÖNETİN VE ERZAK ÜRETİN

Daha iyi silahlara, başınızı sokabileceğiniz bir yere, sıcak yemeğe ve mevcut şartların gerektirdiği diğer tüm araçlara ihtiyacınız var; bunları elde etmenin tek yolu ise ekibiniz ile onları bizzat üretmektir. Ancak kaynaklar sınırlı ve hem askerleri hem de sivilleri desteklemeniz gerekecek. Bu yüzden yiyeceklerinizi korumanın, tesislerinizi geliştirmenin ve erzaklarınızı daha verimli kullanmanın yollarını bulun.


DÜŞEN ŞEHRİ YAĞMALAYIN

Değerli kaynaklar toplamak, hayatta kalan vatandaşlara yardım etmek veya onlardan faydalanmak için geceleri kalenin güvenli duvarlarının dışına adım atarak yerle bir edilen şehirde keşfe çıkmalısınız. Ama dikkatli olun, düşman devriyeleri sokakları sürekli izliyorlar; akıllıca davranarak gözlerden uzak ve... Hayatta kalmalısınız. Diğer bölgelere giden rotaların kilidini açın, yeni sivilleri mücadelenize dahil edin ve yakalanmamak için şafak vaktinden önce kaleye geri dönün.


KÖŞEYE SIKIŞMIŞ DURUMDASINIZ

Yardım yolda ama yardımın varmasına daha haftalar var. Böyle bir kuşatmada, bir ikilem hızla yeni ikilemler doğurabilir ve çok kısa bir süre içinde zor ahlaki seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yoldaşlarınızın ve şehrin kaderi sizin ellerinizde. Açlık, yaralar, hastalıklar ve çaresizliğin yanı sıra siviller ile savunmacılar arasında yaşanan gerginlikler artacak. Askerleri ayakta tutmak mı yoksa sivillerin hayatlarını kurtarmak mı? Buna sadece siz karar verebilirsiniz.


KENDİ HİKÂYENİZİ ANLATIN

Siege Survival: Gloria Victis, oyun çıktığında modlamaya ve topluluk tarafından oluşturulan içeriklerin kullanımına izin verecek bir oyun editörü platformunda geliştirildi. Kendi özgün senaryolarınızı ve hikâyelerinizi sıfırdan oluşturun ve Gloria Victis evrenini genişletin.