Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Red Dead Redemption 2 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Red Dead Redemption 2 Açıklama:

Special EditionRed Dead Redemption 2: Special Edition kapsamında Hikaye Modu için Banka Soygunu Görevi ve Çete Sığınağı, Benekli Siyah At, Talisman ve Medallion Oyun Bonusları, Oyun Takviyeleri, Nakit Bonus ve İndirimleri, Nuevo Paraiso Silahşör Kıyafeti ve İlave Silahlara ücretsiz erişim gibi özel ..

Oyun Adı: Red Dead Redempti..
Geliştirici: Rockstar Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 5 Ara 2019

STEAM FİYATI 98,67
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Special Edition


Red Dead Redemption 2: Special Edition kapsamında Hikaye Modu için Banka Soygunu Görevi ve Çete Sığınağı, Benekli Siyah At, Talisman ve Medallion Oyun Bonusları, Oyun Takviyeleri, Nakit Bonus ve İndirimleri, Nuevo Paraiso Silahşör Kıyafeti ve İlave Silahlara ücretsiz erişim gibi özel içerikler bulunuyor.


Ultimate Edition


Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition kapsamında Special Edition'ın sağladığı tüm Hikaye Modu içeriklerine ek olarak çevrimiçi karakterin için Bonus Kıyafetler, Rütbe Bonusları, Koyu Kestane At ve Hayatta Kalma Kampı temasına ücretsiz erişim bulunuyor.

Dahası, çevrimiçi İlave Silahlara erişim de var.


Oyun Açıklaması

Rockstar Games'in büyük beğeni toplayan ve konsol platformlarında en yüksek değerlendirmeleri alan açık dünya destanı Red Dead Redemption 2 şimdi yeni Hikaye Modu içerikleri, görsel geliştirmeler ve başka güzelliklerle PC'de.

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor. Blackwater kasabasındaki soygun girişimleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?


Red Dead Redemption 2 PC sürümünün daha da derin ve gerçekçi bir deneyim sunan yeni grafik ve teknik geliştirmeleri bu muazzam açık dünyanın her köşesine ve her ayrıntısına canlılık kazandırmak için PC platformunun sağladığı teknik olanakları sonuna kadar kullanıyor. Bu teknik geliştirmeler arasında, gündüz ve gece ışık/gölge ve derinliğini arttıracak şekilde iyileştirilen genel ve ortam aydınlatması, tüm mesafelerde gelişmiş yansıma ve daha yüksek çözünürlüklü gölgelendirme, bitki ve hayvanlara daha yoğun bir gerçekçilik kazandıran mozaik ağaç dokuları ve gelişmiş ot ve hayvan kürkü dokuları bulunuyor.


Red Dead Redemption 2 PC sürümü HDR desteği de sunuyor. Bu sayede, 4K ve üzeri ekranlarda mükemmel görüntüleme, çok ekranlı kurulum, geniş ekran yapılandırmaları ve daha yüksek çerçeve hızı mümkün hale geliyor.


Red Dead Redemption 2 PC sürümü bu teknik geliştirmelerin yanı sıra ilave Hikaye Modu içeriği de getiriyor. Ödül Avı Görevleri, Çete Sığınakları, Silahlar ve başka öğelere ilaveten Red Dead Online'ın yaşayan, paylaşımlı dünyasına ücretsiz erişim de geliyor. Bu dünya Frontier Pursuits ile Ödül Avcısı, Tüccar ve Koleksiyoncu rolleri gibi yeni içeriklerin yanında önceki geliştirmelere de erişim sağlayarak mükemmel bir Çevrimiçi deneyim sunuyor.


Red Dead Redemption 2 PC sürümü büyük beğeni toplayan ve 175'ten fazla Yılın Oyunu Ödülü ile 250'den fazla mükemmel değerlendirme kazanan bu destansı oyunu deneyimlemenin en dolu ve kusursuz yolu.


Kurulum, aktivasyon ve çevrimiçi oyun için Rockstar Games Launcher ve Rockstar Games Social Club'ta (13+, değişebilir) oturum açmak gereklidir; aktivasyon, çevrimiçi oyun ve periyodik yetki doğrulaması için internet bağlantısı gereklidir; yetkilendirme, dijital hakların yönetimi, lisans geçerliliğinin sağlanması, destek, sistem ve benzeri diğer amaçlar için Rockstar Games Launcher, DirectX, Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributables (x64), Chromium Embedded Framework, Rockstar Games Social Club Framework ve belli donanım özelliklerini tanıyan kimlik doğrulama yazılımlarının kurulumu gereklidir.

İnternet bağlantısı ve Rockstar Games Launcher gereklidir; bir satın alım için yalnızca tek bir Rockstar Games Social Club hesabı (13+, değişebilir) ile kayıt yapılabilir; bir Rockstar Games Social Club hesabı için aynı anda tek bir PC oturumu açılabilir; satın alınan ürün devredilemez; Rockstar Games Social Club hesabı devredilemez.

İndirilebilir içerikler ve program değişiklikleri zaman içinde bu oyunun sistem gereksinimleri değişebilir. Mevcut uyumluluk bilgileri için lütfen donanımınızın üreticisince belirtilen özelliklerine ve www.rockstargames.com/support adresine bakınız. Mobil chipsetler ile entegre ve AGP grafik kartları oyunla uyumlu olmayabilir. Burada belirtilmeyen özellikler oyun yayıncısı tarafından desteklenmeyebilir.