Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Red Dead Online YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Red Dead Online Açıklama:

Red Dead Online'ın canlı ve sürekli gelişen dünyasına dal ve Vahşi Batı'daki yaşamı deneyimle.Kanun güçleriyle, haydut çeteleriyle ve vahşi hayvanlarla mücadele ederek hayatta kal ve Amerika'nın vahşi topraklarında kendine bir hayat kur. Kampını kur, tek başına veya yoldaşlarınla birlikt..

Oyun Adı: Red Dead Online
Geliştirici: Rockstar Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 1 Ara 2020

STEAM FİYATI 79,50
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Red Dead Online'ın canlı ve sürekli gelişen dünyasına dal ve Vahşi Batı'daki yaşamı deneyimle.


Kanun güçleriyle, haydut çeteleriyle ve vahşi hayvanlarla mücadele ederek hayatta kal ve Amerika'nın vahşi topraklarında kendine bir hayat kur. Kampını kur, tek başına veya yoldaşlarınla birlikte mücadele et, Kuzeydeki karlı dağlardan Güneyin bataklıklarına, ıssızlığın ortasındaki karakollardan capcanlı çiftliklere ve cıvıl cıvıl kasabalara kadar koca bir ülkeyi keşfet. Hem ödül için kelle hem hayvan avına çık, balık tut, ticaret yap, egzotik hazineleri ara, kaçak içki işine gir, ya da Natüralist olarak hayvanlar aleminin sırlarını keşfet... Bu derin ve ayrıntılı muazzam dünyada yapılacak bayısız şey var.


Vahşi Batıda senin gibi milyonlarca oyuncuya katıl ve sayısız yeni özellikleri, oynanışı ve ilave geliştirmeleri keşfet.


Red Dead Online'ı içerir. Red Dead Redemption 2: Hikaye Modunun ayrıca satın alınması gerekir.