Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Swords of Legends Online YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Swords of Legends Online Açıklama:

Editions OverviewOyun AçıklamasıÖN SİPARİŞ AVANTAJLARISwords of Legends Online ön siparişçisi olarak kapalı beta erişimini garantilediğin gibi özel bir unvan, bir konut eşyası ve maske de edinebilirsin. Bunların yanı sıra, kahramanın için isim belirleme dahil olmak üzere karakter oluşturmaya erken e..

Oyun Adı: Swords of Legends..
Geliştirici: Wangyuan Shengtang Entertainment Technology CO.,上海
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: Summer 2021

STEAM FİYATI 319,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Editions Overview


Oyun Açıklaması

ÖN SİPARİŞ AVANTAJLARI


Swords of Legends Online ön siparişçisi olarak kapalı beta erişimini garantilediğin gibi özel bir unvan, bir konut eşyası ve maske de edinebilirsin. Bunların yanı sıra, kahramanın için isim belirleme dahil olmak üzere karakter oluşturmaya erken erişim elde edersin.
OYUN

Swords of Legends Online, etkileyici bir görünüme sahip fantastik dünyasıyla, özenle detaylandırılmış dövüş mekaniğiyle ve Çin mitolojisine dayanan eşsiz hikayesiyle bir Aksiyon MMORPG oyunudur. 6 farklı sınıf, destansı PvP savaşları, zorlu zindanlar ve sürükleyici bir final oyunu seni bekliyor.


SAVAŞ SİSTEMİ

Aksiyon savaş sistemi, hızlı tempolu savaşların yanı sıra geliştirmeye devam edeceğin mistik becerilerini kullanma imkanı sağlar. Rakiplerinden ustalıkla kurtul ve aksiyon savaş sistemi ile sekme hedefleme arasında istediğin gibi geçiş yap.


ALTI SINIF

Seçebileceğin 6 sınıf var. Bunlardan her birinin, görevinin gerektirdiklerine göre esnek bir şekilde donatabileceğin ve değiştirebileceğin 2 rolü var. Sınıfların her birinin maceran sırasında gezebileceğin kendilerine ait bir alanı var. Burada görevler alabilir ve karakterinin yetenek setini geliştirmeye devam edebilirsin.


HİKAYE ODAKLI 

Swords of Legends Online, sıradışı hikayesini büyüleyici ve eş zamanlı sahne kesitleriyle sana anlatır. Ön planda birbirine düşman kesilmiş Tanrılar, halklar arasında ezelden beri süregelen bir savaş ve bir zamanlar ünlü kahramanların kuşandığı, şimdi ise barış arzusunu uyandıran efsanevi kılıçlar var.

KAPSAMLI KONAKLAMA

Sana ait adanda inşa edeceğin evini, bahçesi olan gösterişli bir tapınak kompleksine dönüştürebilirsin. Bunu yaparken çevreni de kendi zevkine göre düzenleyebilirsin. Sayısız özelleştirme seçeneği senin emrine amade. Uçan binek hayvanının sırtında arkadaşlarının ve komşularının adalarını ziyaret edebilirsin.


SWORDS OF LEGENDS ONLİNE İŞTE BU

  • Etkiletici görüntüleriyle bir MMORPG oyunu
  • Her biri 2 farklı role sahip 6 mevcut sınıf
  • Hızlı tempolu aksiyon savaş sistemi
  • Eş zamanlı sahne kesitleriyle hikaye odaklı bir oyun
  • Çeşitli zorluk derecesine sahip sayısız zindanlar
  • Destansı PvP savaşlarıyla sürükleyici bir final oyunu
  • Uçan binek hayvanları için geniş seçenek yelpazesi
  • Kapsamlı konut sistemi