Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

VR Military Reporter in Middle East (with tanks & helicopters) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
VR Military Reporter in Middle East (with tanks & helicopters) Açıklama:

Bu bir VR eğlence turu oyunudur. Oyuncular Orta Doğu'yu gezmek için kask takabilirler.Oyun Orta Doğu'da zengin turizm kaynaklarını içeriyor. Oyuncular, antik Orta Doğu rezervuarlarını, harabelerini, antik Mısır mimarisini, sanat eserlerini ve çöl vahasını, şehirleri, kasabaları, gecekondular..

Oyun Adı: VR Military Repor..
Geliştirici: William at Oxford
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 6 Ağu 2021

STEAM FİYATI 5,14
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Bu bir VR eğlence turu oyunudur. Oyuncular Orta Doğu'yu gezmek için kask takabilirler.

Oyun Orta Doğu'da zengin turizm kaynaklarını içeriyor. Oyuncular, antik Orta Doğu rezervuarlarını, harabelerini, antik Mısır mimarisini, sanat eserlerini ve çöl vahasını, şehirleri, kasabaları, gecekonduları vb. ziyaret etmek için drone'nun bakış açısını takip edebilirler. Antik sarnıç, bir sahil kentinde inşa edilmiş bir sitedir. Oyuncular eski Mısır binalarındaki firavun heykellerini ve piramitlerini ziyaret edebilir ve Orta Doğu'daki eski insanların emek bilgeliğini takdir edebilir. Kasabaların ve gecekonduların farklı mimari stilleri ve köy yerleşimleri, yerel üretim ve yaşam hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmanızı ve farklı yaşam ortamlarını hissetmenizi sağlar.


hareket:

Sol tutacak dokunmatik panel, birinci kişinin bakış açısını ve üçüncü kişinin bakış açısını değiştirmek için düğmeyi basılı tutarak hareket yönünü kontrol eder;

Sağ tutamak dokunmatik paneli yukarı ve aşağı hareketleri ve sola ve sağa dönüşü kontrol eder ve tutma düğmesi hızı kontrol eder.


Menü:

Sol tutamaç menü ile etkileşime girebilir, oyundaki menüyü çağırmak için menü düğmesine basın.