Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

NBA 2K16 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
NBA 2K16 Açıklama:

Michael Jordan Special EditionNBA 2K16 Michael Jordan Özel Sürümüne aşağıdaki ek içerik dahildir: MyPLAYER'ınız için dijital Jordan ayakkabıları MyPLAYER'ınız için Jordan tişörtü MyPLAYER'ınız için Jordan forması 30.000 Sanal Para MyTEAM VIP+: Her biri garantili Emerald player içeren 3 Emerald pake..

Oyun Adı: NBA 2K16
Geliştirici: Visual Concepts
Tür: Spor
Çıkış Tarihi: 29 Eyl 2015

STEAM FİYATI 10,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Michael Jordan Special Edition

NBA 2K16 Michael Jordan Özel Sürümüne aşağıdaki ek içerik dahildir:

  • MyPLAYER'ınız için dijital Jordan ayakkabıları
  • MyPLAYER'ınız için Jordan tişörtü
  • MyPLAYER'ınız için Jordan forması
  • 30.000 Sanal Para
  • MyTEAM VIP+: Her biri garantili Emerald player içeren 3 Emerald paket VE yeni bir Özel Sürüm Özel Anlar Kartı


Oyun Açıklaması

NBA 2K serisi, NBA 2K16 ile bugüne kadarki en gerçekçi NBA deneyimiyle geri dönüyor. NBA 2K16’da yazar, yönetmen ve yapımcı olarak meşhur yönetmen Spike Lee’nin imzasını taşıyan yepyeni bir MyCAREER deneyimi sizi bekliyor. NBA yolculuğunun tamamı boyunca MyPLAYER'ınızı yönlendirin, bir NBA takımının kontrolünü elinize alın veya tüm dünyadan diğer oyuncularla çevrimiçi yarışarak becerilerinizi geliştirin. Daha akıcı hareketler ve daha gerçekçi konuşmalar sağlayan animasyonlarıyla ve NBA yıldızları Stephen Curry, Anthony Davis ve James Harden'ın süslediği benzersiz bir kapak tasarımıyla bu oyun bugüne kadarki en gerçekçi NBA oyun deneyimi olduğunu ortaya koyuyor.

MyCAREER - A SPIKE LEE JOINT

Bu zamana kadar sunduğumuz en yoğun birinci şahıs anlatımı, Spike Lee tarafından yazılmış ve yönetilmiş. İlk defa oyun dışındaki boş zamanınızı yönetin ve bağlantılar, sponsorluklar ve canlı antrenman ortamıyla ek içerik kazanın.

2K Pro-Am

NBA 2KTV üzerinden canlı yayınlanan, tamamıyla özelleştirilebilen takımlar ve 5v5 turnuvalar sunan çığır açan yeni bir oyun şekli. Arkadaşlarla beraber özel logolu, formalı ve arenalı mükemmel takımı yaratmak için bir araya gelin veya herhangi var olan bir oyuna katılın.

İYİLEŞTİRİLMİŞ OYNANIŞ

Yeni bir hareket motoru daha akıllı, ultra-gerçekçi hareketler, yeni top ve kale fiziği ve oyuncu çarpışması yaratarak daha gerçekçi ve heyecanlı bir saha tecrübesi sunuyor.

ŞİMDİ ÇEVRİMİÇİ OYNAYIN

Bu yıl çevrimiçi başa-baş oyunlar önem kazanıyor. İlk defa çevrimiçi başa-baş oyun siciliniz daha üst seviyelere atlayıp atlayamayacağınızı belirleyecek. Seviye atladıkça NBA tarihindeki en önemli takımların kilidini açarak bunlarla oynayabileceksiniz.

Öne Çıkan DJ'ler

DJ Khaled, DJ Mustard ve DJ Premier beş çalma listesindeki 50 dinamik ve kendi özel parçaları barındıran, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en kapsamlı oyun müziği listemizin yapımcılığını üstlendi.

YAŞAYAN EFSANELERLE BERABER OYNAYIN

Sahaya son 15 yılın en destansı kadrolarını barındıran 12 yeni efsanevi takımla çıkın.

MyPARK

Yeni iyileştirilmiş üç parktan bir tanesinde savunma oyuncularını yere serin, asistte bulunun ve sokak ününüzü yaratın. Becerilerinizi tüm dünyaya gerçek zamanlı rekabet dolu etkinliklerle gösterin.

MyTEAM

Güncel ve geçmiş NBA oyuncularını toplayıp beş kendine has oyun modunda başa-baş mücadele etmek için mükemmel takımı oluşturun. The Gauntlet adlı yepyeni 3v3 çevrimiçi sokak modunun tadını çıkartın,Road to the Playoffs ile takımınızla çevrimiçi mücadelelere katılın, Challengeskapsamında özel kadrolara karşı boy gösterin veyaDomination ile güncel ve geçmiş NBA takımlarını yenin. Kartlar ve oyun modları sezon boyunca dinamik olarak güncellenerek size her oyun sırasında yeni bir tecrübe sunuyor.

MyLEAGUE

İstediğiniz ligi özelleştirin. MyLEAGUE Online sayesinde ilk defa tüm dünyadan arkadaşlarınızın ve oyuncuların katılabileceği bir çevrimiçi lig yaratabiliyorsunuz. Tek veya 80 yılı kapsayan NBA sezonlarında oynayın. Liginizle ilgili neredeyse her türlü ayrıntı artık sizin elinizde.

MyGM

Sıfırdan tekrar yaratılan bir NBA tecrübesi sayesinde MyGM derinliği yepyeni seviyelere ulaştı. NBA 2K16 için yeni özellikler arasında takım tekrar konumlandırma, İleri Düzey Takım Oluşturma, Yaz Ligleri, 3-takım takasları ve daha nicesi var.

NBA 2KTV

2K'nın bir video oyunu İÇERİSİNDEKİ çığır açıcı haftalık TV programı ikinci bir sezon için geri dönüyor. NBA yıldızların, koçların ve ünlülerin konuk misafir olarak rol aldığı programda NBA 2K16 yapımcıları oyun tüyoları veriyor, kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik ve gerçek zamanda yayınlanan oyunlar ve özel şifreler erişilebiliyor.