Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Far Cry Primal YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Far Cry Primal Açıklama:

THE DIGITAL APEX EDITION DİJİTAL APEX SÜRÜMÜ FAR CRY PRIMAL İÇİN TÜM EKSTRA DİJİTAL İÇERİKLER: MAMUT EFSANESİ: 3 ekstra görev. Oros'taki en büyük hayvan olarak oynamak için şamanın kupasından iç. Düşmanlarını ezip sürünü diğer yaratıklardan ve insanlardan korurken gücünü hisset. YENİ SİLAH BLOOD..

Oyun Adı: Far Cry Primal
Geliştirici: Ubisoft
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 29 Şub 2016

STEAM FİYATI 225,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

THE DIGITAL APEX EDITION


DİJİTAL APEX SÜRÜMÜ

FAR CRY PRIMAL İÇİN TÜM EKSTRA DİJİTAL İÇERİKLER:

 • MAMUT EFSANESİ: 3 ekstra görev.
  Oros'taki en büyük hayvan olarak oynamak için şamanın kupasından iç. Düşmanlarını ezip sürünü diğer yaratıklardan ve insanlardan korurken gücünü hisset.
 • YENİ SİLAH BLOOD SHASTI CLUB: Bir zamanlar Udam'ın acımasız lideri Ull'un kullandığı, kemikten yapılma kanlı bir sopa. Bu silah kırılmaz ve yanmaz.
 • Nadir kaynaklara ve eşsiz kişiselleştirme seçeneklerine erken erişim sunan 4 GELİŞTİRME PAKETİ.
  • KILIÇ DİŞ PAKETİ: üretim için hayvan derilerine erken erişim + Oros'taki kılıç dişli kaplanları vahşi Alev Dişli Kaplanlara dönüştürme şansı.
  • BAYKUŞ PAKETİ: üretim için kaynaklara erken erişim + kollarını eşsiz Wenja kabile boyasıyla süsle + baykuşunun tüylerini öfkeli bir fırtına bulutunun koyu renkli görünümünüyle değiştir.
  • MAMUT PAKETİ: dayanıklılığı artıran bir tarife erken erişim + Oros'taki mamutların bir kısmını gizemli Kül Sırtlı Mamutlara dönüştür.
  • BOMBA PAKETİ: hayatta kalma şansını artırmak için 2 ekstra yay paketine erken erişim.


Oyun Açıklaması

Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.
OYUN ÖZELLİKLERİ
 • FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: Taş Devri ortamı, beklenmedik bir kargaşa, tehlikeli durumlar ve Far Cry'ın meşhur hikâyeleriyle dolu bir dönemi keşfetmeni sağlayacak.
 • HAYATTA KAL: Tecrübeli bir avcı ve grubunun hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oyna. Tek bir hedefin var: avın sen olduğun bir dünyada hayatta kalmak.
 • ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: Kılıç dişli kaplanların, dev tüylü mamutların ve kocaman geyiklerin kol gezdiği, insanoğlunun hükmü başlamadan önceki bir dünya. Yüksek kızılağaç ormanları, dağlık taygalar, soğuk buzul dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros dünyasında bunların hepsini ve daha fazlasını keşfet.

In order to enhance your immersion, the entire dialog audio is in a primitive language inspired by Proto-Indo-European, a language that was spoken by our ancestors 12,000 years ago, and subtitled in English.