Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Deponia Doomsday YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Deponia Doomsday Açıklama:

Buy Deponia 1-3:http://store.steampowered.com/app/292910Also available on Steam:http://store.steampowered.com/app/214340 http://store.steampowered.com/app/220740 http://store.steampowered.com/app/241910Oyun Açıklaması Kaderin ağlarını ördüğü bir gece, Rufus zihninin derinliklerine işleyen bir kâbus..

Oyun Adı: Deponia Doomsday
Geliştirici: Daedalic Entertainment
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 1 Mar 2016

STEAM FİYATI 3,10
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Buy Deponia 1-3:

http://store.steampowered.com/app/292910


Also available on Steam:

http://store.steampowered.com/app/214340
http://store.steampowered.com/app/220740
http://store.steampowered.com/app/241910


Oyun AçıklamasıKaderin ağlarını ördüğü bir gece, Rufus zihninin derinliklerine işleyen bir kâbustan uyanır: Deponia'yı kurtarmak için kendisini feda etmiştir. Peki, ne pahasına? Elysium, yani uçan şehir gezegene oturmuştur. Hayatta kalan son Depoian olarak kanalizasyon memelileri ile dövüşüp durmuş ama yine de sonunda bir çıkış yolu bulmuştur: Deponia'yı havaya uçurmalıymış! Ve... Bıyık bırakmış.

Elbette bu tüyler ürpertici olayların hiç yaşanmadan engellenmesi gerektiğini fark eder; özellikle de bıyıklı olayın. Deponia ve sinekkaydı suratı kurtulmak zorunda!

Ama bu yalnızca bir rüya mıdır? Garip zaman anomalileri olduğunu keşfeden tuhaf bir zaman bilimci McChronicle'ın yardımıyla Rufus, gelecekten gelen bazı zaman yolcularının zaman makinelerini umarsızca etrafa park ettiklerini anlar. Peki ya bu muhteşem teknoloji yanlış kişilerin eline geçerse neler olur!

Ekol haline gelmiş Deponia üçlemesinin son bölümüne girin ve başı beladan kurtulmayan anti kahraman Rufus'a macerasında yardım edin. Daha önceki bölümleri bilmeseniz bile Deponia Kıyamet Günü'nün komikliği ile kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.

Sıra dışı mizahın ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış dünyanın büyüsüne kapılıp tüm zamanların en büyük ve en uzun Deponia macerasının tadını çıkarın.• Ödüllü Deponia Serisinin yeni bölümü
• Destansı macera oyunu
• Elle çizilmiş benzersiz karikatür tarzı
• Tanıdık yüzler ve 70'i aşkın yeni çılgın karakterin yanı sıra bayıldığınız sıra dışı mizah
• Zamanı geri döndürün ve çöp gezegenin geçmişinde yeni yolculuklara çıkın
• Muhteşem ornitorenk aksiyonları
• Çöp gezegen yıkılmak üzere: Deponia ve Elysium'da oynanabilir seviyeler
• Deponia'nın bereketli bitki örtüsü ve hayvanlarını keşfedin

Includes Soundtrack, Concept Art & Art Book as digital extras!
The extras can be found in your Steam installation location for Deponia Doomsday. (e.g. C:Program FilesSteamSteamAppscommonDeponia Doomsday)