Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

n Verlore Verstand YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
n Verlore Verstand Açıklama:

Güncelleme Notlarıv1.3.2 Release Notes Fixes: -Input bug should be fixed now. -The occasional startup crash introduced in v1.3 has now been fixed -A lot of small fixes and tweaks. Known Issues: When setting controls in VR use a controller as mouse input and head look interaction doesnt wo..

Oyun Adı: n Verlore Verstan..
Geliştirici: Skobbejak Games
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 5 Nis 2016

STEAM FİYATI 24,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Güncelleme Notları

v1.3.2 Release Notes Fixes: -Input bug should be fixed now. -The occasional startup crash introduced in v1.3 has now been fixed -A lot of small fixes and tweaks. Known Issues: When setting controls in VR use a controller as mouse input and head look interaction doesnt work with the controller options screen. Also be sure to check out the discussions for other Known Issues and fixes/workarounds are detailed there. P.S. Translated versions of this Update Notes section of the store page will be coming soon.


Oyun Açıklaması

'n Verlore Verstand size rüyalar ve kabuslar gerçeğe taşınacaktır. Eğer bilinçaltından ile bu yolculukta kendiniz hakkında ne keşfedeceksiniz? bilinmeyen bu alemlerde, sonunda kendi gerçeği yolunuzu bulmak için anılarını labirentler ile seyahat etmelidir. Özellikler: - Özet macera. - İlgi çekici rüya gibi ortamlar. - Gizemli bulmaca. - Çalışma ve atlama dizileri Zorlu - Keşif - SteamVR ve Oculus Rift entegrasyon.