Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Steep YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Steep Açıklama:

Gold EditionGold Edition'da oyun ile Season Pass bulunuyor ve şu içeriklere erişim sağlıyor: - İlave yarışlar, görevler ve kıyafetler içeren 3 DLC paketi - 10,000 Steep kredisi - Bonus Helikopter biletleri - Özel bir Eğlence KostümüOyun AçıklamasıKarların daima taze olduğu, hareketin hiç bitmed..

Oyun Adı: Steep
Geliştirici: Ubisoft Annecy
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 2 Ara 2016

STEAM FİYATI 135,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Gold Edition

Gold Edition'da oyun ile Season Pass bulunuyor ve şu içeriklere erişim sağlıyor: - İlave yarışlar, görevler ve kıyafetler içeren 3 DLC paketi - 10,000 Steep kredisi - Bonus Helikopter biletleri - Özel bir Eğlence Kostümü


Oyun Açıklaması

Karların daima taze olduğu, hareketin hiç bitmediği Alplerin muazzam açık dünyasını keşfet. Dağlar keşfedilmeyi bekliyor. Donan, kuşan, yola koyul. - YOLA KOYUL -Dünyanın bu en görkemli dağlarını kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle fethet. - ÖLÜMSÜZ ANLARI DİĞERLERİYLE PAYLAŞ -Tek başına veya diğer oyuncularla dolaş, adrenalin yüklü muhteşem yolculukları paylaş. - DAĞLAR KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR -Muazzam bir açık dünyada kendi rotalarını çiz, en iyilerini arkadaşlarınla paylaş. - YETENEKLERİNİ TEST ET -Özgün ve muhteşem maceralarda, dağların hakimi olduğunu kanıtla. - HER ŞEYİ PAYLAŞ -En çılgın performanslarını kaydet, sosyal medyada paylaş.