Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Outward YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Outward Açıklama:

Bir tanrı veya seçilmiş kişi değilsiniz. Önünüzdeki yol tehlikelerle dolu.Outward, hayatta kalma mücadelesine dayalı sürükleyici RPG deneyimi ile en hırslı oyunculara son derece cazip bir mücadele sunmaktadır.Her maceraperest gibi tehlikeli hayvanlar karşısında saklanmanız veya kendinizi savunmanız ..

Oyun Adı: Outward
Geliştirici: Nine Dots Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 26 Mar 2019

STEAM FİYATI 299,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Bir tanrı veya seçilmiş kişi değilsiniz. Önünüzdeki yol tehlikelerle dolu.Outward, hayatta kalma mücadelesine dayalı sürükleyici RPG deneyimi ile en hırslı oyunculara son derece cazip bir mücadele sunmaktadır.

Her maceraperest gibi tehlikeli hayvanlar karşısında saklanmanız veya kendinizi savunmanız ve ayrıca zorlayıcı çevre koşullarına direnmeniz, kendinizi bulaşıcı hastalıklara karşı korumanız, uyumanız ve su bulmanız gerekecek. Yeni şehirlere ulaşmak için yabanda tehlikeli yolculuklara çıkın, çeşitli görevleri yerine getirin ve korkunç düşmanlarla dolu gizli zindanları keşfedin.Aurai’nin büyüleyici, ama aynı zamanda ölümcül dünyasında hayatta kalmak için kurnaz, akıllı ve hazırlıklı olmanız gerekecek. Düşmanlarınızı yenmek için çeşitli stratejiler geliştirin, temel ihtiyaçlarınızı ihmal etmeyin ve bu yolculuğa yerel veya çevrimiçi olarak bir arkadaşınızla çıkın.


  • Ülkeyi keşfederken vahşi dünyada hayatta kalın
  • Tek başınıza veya yerel ya da çevrimiçi olarak bölünmüş ekranda arkadaşınızla oynayın
  • Ayinsel, kademeli büyü kullanımı
  • Sürekli otomatik kayıt yapıldığı için kararlarınız bağlıcı olacak
  • Dinamik yenilgi senaryolarıyla karşılaşın
  • Her seferinde özgün bir oyun deneyimi