Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Tribes of Midgard YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Tribes of Midgard Açıklama:

PRE-ORDER NOWDELUXE EDITION CONTENTDISCORD'A KATILOyun AçıklamasıDikkat et, Devler geliyor!Midgard istenmeyen ziyaretçilerin kuşatması altında.Mitlere özgü yaratıklar, ölümcül ruhlar ve vahşi devler dünyanın sonu olan Ragnarök'u getirmek üzere! Valhalla'daki ihtişamlı ziyafetini yarıda k..

Oyun Adı: Tribes of Midgard
Geliştirici: Norsfell
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: July 27, 2021

STEAM FİYATI 32,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

PRE-ORDER NOW


DELUXE EDITION CONTENT


DISCORD'A KATIL


Oyun Açıklaması

Dikkat et, Devler geliyor!

Midgard istenmeyen ziyaretçilerin kuşatması altında.

Mitlere özgü yaratıklar, ölümcül ruhlar ve vahşi devler dünyanın sonu olan Ragnarök'u getirmek üzere! 


Valhalla'daki ihtişamlı ziyafetini yarıda kesip Midgard'a dönmek kudretli bir Einherjar olan sana bağlı.

Orada köyünü ve dünyayı tamamen yok olmaktan kurtarmak için nihai Viking haline gelip hayatta kalman ve hatta gelişmen gerekecek.

Neyse ki her şeye tek başına göğüs germen gerekmiyor: kıyamet günü gittikçe yaklaşırken eşli yoldaşlardan oluşan (çoğunlukla) korkusuz kabilen köy savunması kurmana ve muazzam bir diyarda hazineler bulmana yardım edecek.


Ama bunun kabileni gelmiş geçmiş en iyi kıyametten alıkoymasına izin verme.

Devasa çok oyunculu aksiyon-hayatta kalma rol yapma oyunu olan Tribes of Midgard'da Vikingler gibi “hayatta kalarak geliş”.


 

Canlı İskandinav Diyarını Keşfet

Zindanları keşfe çık, efsanevi canavarlar kes ve Ragnarök'u karşılama görevinde bilgisayarla oluşturulmuş zorlu arazileri keşfederken istediğin yerde inşaat yap. 

Muazzam Beklenmeyenlerle Yüzleş

Yggdrasil Tohumu'nu Minyonların gece istilasından koru ve kabilenle birlikte çalışarak Jötunn'lara yaklaşmakta olan tehdide, yani Tohum'u ve onu çevreleyen köyünü paramparça etmeye can atan destansı Devlere karşı koy. 

Viking Efsaneni Oluştur

Sınıfını seç ve destansı zırh ve kudretli silahlar yapmak için kaynak ararken savaşı yabana götür. Sonra da güçlü yeteneklerini serbest bırakıp düşmanlarına kötü sürprizler yapmak için akıllıca köy savunmaları hazırla. 

Kabileyi Topla

Devler geldiğinde onları alt etmek için bir köyün tamamı gerek! Midgard'da tekli olarak maceraya atıl veya çevrimiçi eşli PvE'de 10 oyuncuya kadar çıkan bir kabile oluştur. Çeşitli oyun modlarında en sevdiğin oynayış tarzını keşfederken Viking yeteneklerini test et. 

Savaşı Sürdür

Yıl boyunca sınırlı süreli mevsimlik etkinlikler Midgard'ın son haline daha büyük mücadeleler ve daha da büyük hazineler getiriyor. Buna ilerlemenin yeni yolları ve her oyunda kullanılabilir kilidi açılan ödüller de dâhil.