Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Journey To The Savage Planet YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP
Journey To The Savage Planet Açıklama:

"ÖNCÜ PROGRAMINA HOŞ GELDİN! En iyi 4. yıldızlararası uzay keşif şirketi Kindred Havacılık ve Uzay'ın en yeni personeli olarak görevin, ARY-26 gezegeninin insanlara uygun olup olmadığını tespit etmek. Ekipman ve deneyim eksiğin olabilir... Sana şans diliyoruz!Görevin şunları kapsıyor:• Bir arkad..

Oyun Adı: Journey To The Sa..
Geliştirici: Typhoon
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 28 Oca 2021

STEAM FİYATI 169,00
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?


"ÖNCÜ PROGRAMINA HOŞ GELDİN! En iyi 4. yıldızlararası uzay keşif şirketi Kindred Havacılık ve Uzay'ın en yeni personeli olarak görevin, ARY-26 gezegeninin insanlara uygun olup olmadığını tespit etmek. Ekipman ve deneyim eksiğin olabilir... Sana şans diliyoruz!


Görevin şunları kapsıyor:


• Bir arkadaşınla oyna – Tek veya çevrimiçi modda bir arkadaşınla oyna; tabii varsa.


• Bitki ve hayvanları keşfet ve listele. Garip küre yapılı kuşlardan halüsinasyona neden olan bitkilere ve ""iltihaplı uzaylı ağızlara"" kadar. Ölmemeye çalış.


• Hiçbir Masraftan Kaçınılmadı* – Lazer tabancası, roket güçlendirme paketi ve ""prob"" gibi bazı havalı araçlar ücretsiz ama bir şey lazım olursa güzel bir 3B yazıcın var; onu kullanarak uzay çöplerinden işe yarar bir şeyler üretebilirsin.


• Yalnız mısın? – Bonus gizemler! Gezegenin tamamını inceleyip öğren. ""Hıyar ağası"" gibi sözler duyarsan ve ""iltihaplı popo ağzını"" bulursan doğru yoldasın demektir.


Hadi maceraya!


* - Çoğu masraftan kaçınıldı. "